Advert
Advert
Advert

Kaynarca Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı yapıldı

Kaynarca Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Murat Kefli Başkanlığında toplandı. Gündemdeki 7 teklif oy birliği ile kabul edildi.

Kaynarca Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı yapıldı
Kaynarca Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı yapıldı Admin
Bu içerik 2494 kez okundu.
Advert

MASKE MESAFE TEMİZLİK UYARISI

Toplantının açılış konuşmasında şubat ayı içinde yapılan çalışmalar hakkında Meclis’i bilgilendiren Kefli, “İlçemizde vaka sayıları arttı. Daha dikkatli olmalıyız, maskeye, mesafeye, temizliğe dikkat etmeliyiz. Alınan kararları titizlikle uygulama konusunda kararlıyız, önlemlere vatandaşlarımızında katkı vermelerini bekliyoruz” diye konuştu.

 

MERKEZ MEZARLIĞI BÜYÜKŞEHİR’E DEVREDİLDİ

Gündemdeki 7 madde ve gündem harici 1 maddenin görüşüldüğü Meclis Toplantısı’nda ilçe merkezinde bulunan 10 bin 386 metrekare büyüklüğündeki Merkez Mezarlığı’nın oy birliği ile Büyükşehir Belediyesi’ne devrine karar verildi.

ŞEYHTIMARI KOOPERATİFİNE TAPU

Zeynur Özel’in başkanlığı döneminde satışı yapılan Şeyhtımarı Çelikler mahallesindeki 550 metrekare arazinin Şeyhtımarı Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne tapu devrinin yapılması için Encümen’e yetki verildi.

GÖLETLER BELEDİYE’YE DEVREDİLDİ

Kaynarca ilçe sınırları içinde bulunan Turnalı, Topçu, Kulaklı, Nalköy ve Reisler sulama göletlerinin, işletme, bakım ve yönetim sorumluluğunun Kaynarca Belediyesi’ne devredilmesi konusunda gerekli işlemlerin yapılabilmesi için Belediye Başkanı Murat Kefli ve Encüme’e yetki verildi. 

MERKEZ MAHALLE İMAR PLANI

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi tarafındın 6 Temmuz 2020 tarihinde onaylanan Kaynarca İlçe Merkezi 1 / 1000 ölçekli İmar Planına yapılan itirazların komisyonlarda değerlendirilmesinden sonra yapılması gereken bürokratık işlemlerin tamamlanması konusu da diğer kararlar gibi Meclis’te üyesi bulunan partilerin oy birliği ile kabul edildi. /  SEDAT BALTA

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kaynarcalı     2021-03-03 Para nerde gelcek kimi koparsak diye bakiyolar hep göletler halka acik yerler belediye yaomasi gereken isleri yaosn ilk once
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama