Advert
Advert
Advert

ilçemizde Koronavirüs vaka sayıları yükselmeye devam ediyor

Kaynarca Kaymakamlığı İlçe Hıfzısıhha Kurulu'nda yeni karantina kararları alındı. Büyükyanık, Zıngılkışla, Yeniköy, Uzakkışla, Gürpınar Kabaköy, Ziahmet mahallelerinde evlerde 9 gün süreyle karantina uygulanmasına karar verildi.

ilçemizde Koronavirüs vaka sayıları yükselmeye devam ediyor
ilçemizde Koronavirüs vaka sayıları yükselmeye devam ediyor Admin
Bu içerik 4817 kez okundu.
Advert

İlçemizde bir gün arayla toplanan kurul tarafından 6 aileye karantina uygulanması kararı alındı. 
16 MART TARİHLİ KARARLAR
Kaynarca Kaymakamı Mehmet Ali Öztekili başkanlığında toplanan İlçe Hıfzısıhha Kurulu, Uzakkışla'da oturan R.U. ve ailesinin yaşadığı konut, İşaret köyünde oturan A.A. ve ailesinin yaşadığı konut, Büyükyanık köyünde Ş.A. ve ailesinin yaşadığı konut, Ziahmet köyünde oturan Ö.K. ve ailesinin yaşadığı konutların 24 Mart 2021 saat 15:00 tarihine kadar 9(dokuz)gün süre ile karantina uygulamasına binaların giriş çıkışlara kapatılmasına kontrollerinin İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılmasına, karantina altına alınan ailelerin mağdur edilmemesi için ihtiyaçlarının Sosyal Vefa Grubu tarafından karşılanmasına karar verildi. 
17 MART TARİHLİ KARARLAR
Kaynarca Kaymakamı Mehmet Ali Öztekili başkanlığında toplanan İlçe Hıfzısıhha Kurulu Büyükyanık köyü Zıngılkışla mahallesinde oturan H.Ç. ve ailesine ait konutu, Büyükyanık Köyü Yeniköy mahallesinde oturan İ.K. ve ailesinin oturduğu konutu, Gürpınar köyü Kabaköy mahallesinde oturan M.G. ve ailesinin oturduğu konutu 26 Mart 2021 saat 15:00 tarihine kadar 9(dokuz)gün süre ile karantina uygulamasına binaların giriş çıkışlara kapatılmasına kontrollerinin İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılmasına, karantina altına alınan ailelerin mağdur edilmemesi için ihtiyaçlarının Sosyal Vefa Grubu tarafından karşılanmasına karar verildi. - SEDAT BALTA

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama