Advert
Advert
Advert

2023 Vizyonu yerini 2053 ve 2071'e bıraktı

AK Parti’nin kongresinde mesafe kuralı yerle bir oldu. Salona giremeyen partililerin oluşturduğu kalabalık coşkuyla genel başkanlarını karşıladı. Salonun içinin ve dışının hınca hınç dolduğu kongrenin Divan Başkanlığını Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz yapıyor.

2023 Vizyonu yerini 2053 ve 2071'e bıraktı
2023 Vizyonu yerini 2053 ve 2071'e bıraktı Admin
Bu içerik 1975 kez okundu.
Advert

AK Parti büyük kongresine saatler kala siyasi kulislerde ‘Sakarya’da kime görev verilir?” sorusuna cevap aranıyor. Salonun içinin ve dışının hınca hınç dolduğu kongrenin Divan Başkanlığını Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz yapıyor.

MİTİNG HAVASINDA

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin büyük kongresinde oy kullanacak 1560 delegenin 18’i Sakarya’dan. Kongrede oy kullanacak delegeler Covid-19 testlerini yaptırarak salonun ön kısmında yerlerini aldılar. AK Parti’nin kongresinde mesafe kuralı yerle bir oldu. Salona giremeyen partililerin oluşturduğu kalabalık coşkuyla genel başkanlarını karşıladı.

 

DİVAN BAŞKANI YAVUZ

AK Parti’nin 2023 manifestosunun açıklanacağı kongresini Sakarya Milletvekili ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz yapıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partilileri selamladığı kongrede MYK’da iki genel başkanvekilliği olacağı ve MKYK üye sayısının ise 75’e çıkarılacağı açıklandı.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama