Advert
Advert
Advert

1 Nisan Sakarya Gazetelerinde bugün:

Sakarya'da yayımlanan gazeteler, bugün şu manşetlerle çıktı...

1 Nisan Sakarya Gazetelerinde bugün:
1 Nisan Sakarya Gazetelerinde bugün: Admin
Bu içerik 520 kez okundu.
Advert

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi’nin manşetinde, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’ın açıklaması var.  ‘Alışılmış Sahipsizlik’ başlıklı haberde Kılıçaslan, “Sakarya’da alışılmış bir sahipsizlik var. Bu şehri yöneten, elinde gücü bulunduranlar, iktidar vekilleri bu şehre sahip çıkmıyorlar” diyor.

Bizim Sakarya Gazetesi, artan koronavirüs vakalarına ‘Gidişat Koyu Kırmızıya’ başlığıyla manşetinde yer verdi. Haberin alt başlığında, “5 günlük kampanya ile haftalık vaka sayısını yüzbinde 90’a düşüren Sakarya’da o günden sonra işler tersine döndü ve hızla artmaya başlayan vaka sayıları yüzbinde 181,17’ye yükseldi” ifadelerine yer verildi.

Sakarya Yenigün Gazetesi de vaka sayılarındaki artışı manşetine taşıdı. ‘Durum Çok Ciddi” başlığıyla verilen haberde, “Sağlık Bakanlığı verilerine göre, Korona vakaları son bir haftada tüm illerde olduğu gibi Sakarya’da da arışa geçti. Bu nedenle tedbirlere uyulması gerekiyor’ denildi.

Ada Postası Gazetesi de manşetinde, ‘Koronavirüs durmuyor’ başlığıyla Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın “Misafirlikleri, ziyaretleri güzel günlere erteleyelim” çağrısına yer verdi.

Sakarya Yenihaber Gazetesi de koronavirüs vakalarını ele alan bir haberle çıktı. Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın, “İhbarlar değerlendirilecek, gece gündüz takip edeceğiz, Kontrollerimiz çok sıkı olacak’ sözlerine ‘Ramazan’da sıkı tedbir’ başlığıyla manşette yer veriliyor.

Sakarya Halk Gazetesi, artan koronavirüs vakalarına ‘Bu gidişle huzurlu bir yaz hayal olacak’ başlığıyla dikkate çekti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama