Advert
Advert
Advert

2 Nisan Sakarya Gazeteleri bugün ne yazdı?

Yerel basın birinci sayfaları

2 Nisan Sakarya Gazeteleri bugün ne yazdı?
2 Nisan Sakarya Gazeteleri bugün ne yazdı? Admin
Bu içerik 566 kez okundu.
Advert

Bizim Sakarya Gazetesi bugün manşetine Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ’un dünkü meclis toplantısındaki konuşmasına ayırdı. ‘SATSO’dan uyarı çıkışı’ başlıklı haberde, Altuğ’un OSB’lerdeki işletmelere yapılan koronavirüs denetimlerin duyulan rahatsızlığı anlatan sözlerine ve işçilerin koronavirüse işyerlerinde değil özel yaşamlarında yakalandığına ilişkin iddialarına yer verildi.

Sakarya Yenigün Gazetesi’nin manşetinde, “Eyvah eyvah’ başlığıyla koronavirüsün çocuklarda da görülmeye başlandığını anlatan haber yer aldı.

 
Ada Postası Gazetesi’nin manşetinde yer alan ‘Pandemi etkisi’ başlıklı haberde, Sakarya’nın ihracatının da, ithalatının da azaldığı belirtildi.

Sakarya Yenihaber Gazetesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin ‘Sakarya’yı dünyaya tanıtacağız’ sözlerini manşetine taşıdı.

Sakarya Halk Gazetesi’nin sürmanşetinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye sitem var. ‘Olmadı Başkan Yüce’ başlıklı haberde, ‘Yenigün ve Yenihaber gazetelerini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin, bu gazetelere sadece 10 metre mesafede olan Sakaryahalk Gazetesi’ni es geçmesi gazete personelini üzdü’ denildi.

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi’nin manşetinde, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’in ‘Hesabı kim verecek’ sözleri var. Haberin üst başlığında ise Keleş’in ‘Bizleri gelecekte nelerin beklediğini bilmiyoruz’ ifadeleri yer alıyor.

 
Yeni Sakarya Gazetesi ise SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ’un dün meclis toplantısındaki konuşmasının farklı bir bölümünü manşetine taşımış. ‘Ekonomi aşı ile kurtulacak’  başlıklı haberde Altuğ’un, “Yaşananlar bize gösteriyor ki aşa olmadan bu illetten kurtulamayacağız. Nüfusun en az yüzde 70’inin aşılanmasıyla tam normalleşme sağlanabilir” sözleri yer alıyor.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama