Advert
Advert
Advert

3 Nisan Cumartesi Sakarya Gazeteleri bugün ne yazdı?

Sakarya gazetelerinin manşetleri

3 Nisan Cumartesi Sakarya Gazeteleri bugün ne yazdı?
3 Nisan Cumartesi Sakarya Gazeteleri bugün ne yazdı? Admin
Bu içerik 587 kez okundu.
Advert

Bizim Sakarya Gazetesi bugün manşetine Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin ihracat rakamlarına ilişkin yaptığı değerlendirme ve çağrıyı taşıdı. ‘Yatırım Çağrısı’ başlıklı haberde Yüce’nin, “Çağrımı yinelemek istiyorum; Sakarya yatırım için en uygun şehirlerden biridir. Sakarya güvenli bir limandır” sözlerine yer verildi.

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi’nin manşetinde bugün Gelecek Partisi var. “Dayanma Noktasını Aştık” başlıklı haberde, Sakarya Ekonomi Politikaları Başkanı Yaşar Ulusoy’un “Mevcut durum dayanma noktasını çoktan geçmiştir. Peş peşe gelen iflaslar, intiharlar bunun göstergesidir. Bir başka ülkede bu durum gerçekleşse sosyal patlamalar medyada gelir” sözleri yer alıyor.

Sakarya Yenigün Gazetesi’nin manşetinde, “Vah vatandaşım vah’ başlığı var. Haberde, Ramazan’a sayılı günler kala halkın ucuz et alabilmek için saatlerce kuyrukta beklediği belirtiliyor.

 

Ada Postası Gazetesi’nin manşetinde de ülkedeki yoksulluğu belgeleyen bir haber yer alıyor. ‘Örnek Proje’ başlığıyla Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyaç sahipleri için açtığı sosyal mağaza tanıtılıyor.

Sakarya Yenihaber Gazetesi, ‘Yaman Çelişki’ başlığını taşıyan manşetinde geçen ay yayımlanan genelge kapsamında pazartesi gününden itibaren kamu kurum ve kuruluşlarında normal düzene geçilmesi gerektiğine işaret edilerek, aynı gün artan vakalar nedeniyle hastanelerdeki ameliyatların durdurulduğuna dikkat çekildi.

Sakarya Halk Gazetesi, ‘Vakaların seyrini ramazan belirleyecek’ başlıklı manşet haberinde, “Topluca dikkat edersek başarırız” ifadelerine yer verdi.

 

Yeni Sakarya Gazetesi ise “Kenevirler Ürün Oldu” başlığıyla çıktı. Haberde Büyükşehir Belediyesi’nin kenevir üretimi ve bu bitkiden elde edilen ürünlere ilişkin bilgilere yer veriliyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu