Advert
Advert
Advert

5 Nisan Sakarya gazetelerinde bugün

Sakarya basınının manşetleri

5 Nisan Sakarya gazetelerinde bugün
5 Nisan Sakarya gazetelerinde bugün Admin
Bu içerik 754 kez okundu.
Advert

Sakarya Gazeteleri: Manşetlerde Ekrem Yüce var

 

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi, Yüce’nin açıklamasını ‘Pandemiye rağmen yatırımla dolu 2 yıl’ başlığıyla manşetine taşıdı.

Sakarya Halk Gazetesi ise manşetinde artan koronavirüs vakalarına yer verdi ve ‘Oransal değişimde sondan ikinciyiz başlığını kullandı. Manşetin hemen yanında ise ‘Sakarya için çalışmaya devam’ başlığıyla Ekrem Yüce’nin ikinci yıl açıklaması yer aldı.

Sakarya Yenihaber Gazetesi, Yüce’nin açıklamalarını ‘Büyükşehir’den Hizmet Dökümü’ başlığıyla manşetine taşıdı.

Yeni Sakarya Gazetesi de, ‘Başkan Yüce açıkladı, 2 yılda 1 milyarlık yatırım’ başlığıyla bayilere çıktı.

 

Bizim Sakarya Gazetesi, Ekrem Yüce’nin ikinci yılı dolayısıyla yaptığı açıklamayı ‘2 yılda 1 milyar liralık yatırım’ başlığıyla verdi. Gazetenin özel haberi ise SMA hastası çocukları yakından ilgilendiren bir gelişme oldu. Batman’da Sağlık Bakanlığı’nın olumsuz görüş bildirmesi üzerine yasaklanan yardım kampanyasına Mahkeme Kararı ile yasal izin verilmesi, diğer çocukların kampanyaları için de emsal oluşturdu.

Sakarya Yenigün Gazetesi, Ekrem Yüce’nin açıklamasını ‘Sakarya Gelişiyor’ başlığıyla sürmanşetine taşıdı ve bu başlığı ‘Başkan Yüce gece gündüz demeden çalışıyor’ diye övgü cümlesiyle tamamladı. Gazetenin manşetinde ise artış gösteren koronavirüs vakaları yer aldı. Gazete ayrıca 103 amiralin bildirisine gelen tepkilere geniş yer ayırdı.

Ada Postası Gazetesi, Yüce’nin ikinci yıl açıklamasını ‘1 milyar TL’lik yatırım yapıldı’ başlığıyla verdi. Manşetin hemen yanında ‘Yavuz’a coşkulu karşılama’ başlığıyla, AKP Genel Başkan Yardımcılığı görevine tekrar seçilen Ali İhsan Yavuz’un gişelerde karşılanış haberi yer aldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Bir intihar haberi de Kazımpaşa'dan...
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama
Yangınlar ve sellerin nedeni konusunda bilimsel açıklama