Advert
Advert
Advert

6 Nisan Sakarya Gazetelerinde bugün...

Sakarya'da yayımlanan gazeteler bugün şu manşetlerle çıktı:

6 Nisan Sakarya Gazetelerinde bugün...
6 Nisan Sakarya Gazetelerinde bugün... Admin
Bu içerik 350 kez okundu.
Advert
 

Ada Postası Gazetesi, ‘Kritik bir ay!” başlığını kullandığı manşetinde, Ramazan’da vaka sayılarının düşürülmesinin hedeflendiğini belirtti.

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi’nin manşetinde Mutlu Işıksu eleştirisi yer alıyor. ‘Göz boyuyorlar’ başlıklı haberde, Adapazarlıların çoğunun hizmetlerden memnun olmadığı öne sürülüyor.

Sakarya Halk Gazetesi’nin manşetinde de koronavirüs var. ‘’Covid için ayrılan yerlerin yüzde 60’ı doldu’ başlıklı haberde, ‘Günlük vakaların 350’yi bulduğu ilimizde yatak doluluk oranları yükseliyor’ denildi.

Sakarya Yenihaber Gazetesi, AKP İl Başkanı Yunus Tever’in, Sakarya’nın maruz kaldığı vergi iadesi haksızlığının giderilmesine ilişkin açıklamalarını ‘Top Meclis’te’ başlığıyla manşetine taşıdı.

 

Bizim Sakarya Gazetesi, Türk Yoğun Bakım Derneği Başkanı Prof. Dr. İsmail Cinel’in ‘Daha önce beş dakikada bulaşan virüs şu an bir dakikada bulaşabiliyor. Sayı kontrolsüz bir şekilde artıyor. Bunun şakası yok” sözlerini, ‘Virüs beş kat hızlı bulaşıyor” başlığıyla manşetine taşıdı.

Sakarya Yenigün Gazetesi, “Bakanlığın İstanbul, Kayseri ve Kocaeli’nden sonra Bursa’ya da raylı sistem yaptığını belirterek, ‘Bize gelince neden yok?’ sorusunu yöneltti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu