Advert
Advert
Advert

7 Nisan Sakarya Gazeteleri bugün ne yazdı?

Sakarya'da yayımlanan gazeteler bugün şu manşetlerle okurlarının karşısına çıktı:

7 Nisan Sakarya Gazeteleri bugün ne yazdı?
7 Nisan Sakarya Gazeteleri bugün ne yazdı? Admin
Bu içerik 510 kez okundu.
Advert

Bizim Sakarya Gazetesi, sürmanşetinde ‘Kod 29 ile işçi kıyımı’ başlıklı habere er yer verdi. Haberde, işverenlerin İş Kanunu’nun 25-II maddesiyle kendisine tanınan hakkı kötüye kullandığı ve iş çıkartma yasağının olduğu salgın döneminde bu maddeyi kullanarak bir yılda 177 bin işine son verdiği  belirtiliyor.

 

Sakarya Yenigün Gazetesi,  dünkü manşetinden verdiği raylı sistem konusundaki ısrarını sürdürdü. ‘Biz de isteriz’ başlığını kullandığı haberin üst başlığı ise “Raylı sistem için Bakanlık destek versin!”

Ada Postası Gazetesi’nin manşetinde Akyazı’da anormal artış gösteren koronavirüs vakaları yer alıyor. ‘Korona Patlaması’ başlığı kullanılan haberde, 300’den fazla hanede bin kişinin karantinaya alındığı ifade ediliyor.

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi’nin manşetinde ‘Şüyuu Vukuundan Beter’ başlığı var.  Haberde, Anadolu Psikologlar Derneği Başkanı Uzman Klinik Psikolog İlhan Bozkurt’un salgınla ilgili olasılıkların ortaya çıkan sonuçlardan daha önemli hale geldiğine ilişkin sözleri yer alıyor.

Sakarya Halk Gazetesi de, Akyazı’daki karantina vakalarını ele alarak, ‘İlçede geniş çaplı karantina” başlığını kullandı.

Yeni Sakarya Gazetesi, Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan’da ihtiyaç sahiplerine ulaşılması amacıyla STK’larla yaptığı toplantıyı manşetine taşıdı ve ‘ ‘İyilik tüm şehre ulaşacak” başlığını kullandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
İşte Sakarya'da ki Suriyeli sayısı
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu