Advert
Advert
Advert

Yeni Encümen Tan, "Kaynarca için çalışacağız."

Kaynarca Belediye Meclisi'nde partisinin 3 üyesi bulunmasına karşın 8 oyla Belediye Encümenine seçilen Saadet Partisi İlçe Başkanı da olan Mustafa Tan kendisine oy verenleri mahçup etmeyeceğini belirterek, "Kaynarca halkı için çalışacağız" dedi. SP İl Başkanı Hasan Zengin de arayarak Mustafa Tan'ı tebrik etti.

Yeni Encümen Tan,
Yeni Encümen Tan, Admin
Bu içerik 2899 kez okundu.
Advert

KAYNARCA BELEDİYE MECLİSİ “SAADET” DEDİ

Saadet Partisi Kaynarca İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tan, encümen seçildi. 
Mustafa Tan;  bu sonucu beklediklerini, Meclis üyeleri arasında yaptıkları çalışma ve diyaloglardan dolayı bu sonucun çıkacağını tahmin ettiklerini söyledi. Ak Parti’nin 9, Saadet Partisi’nin 3, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 2 ve Büyük Birlik Partisi’nin 1 olmak üzere toplam 15 meclis üyesi bulunan Kaynarca Belediyesi’nde 2 encümen için 6 Nisanda seçim yapılmış İki encümen üyeliğinin birini Ak Parti Adayı Kadir Aktaş kazanırken belediye meclisi diğer üyelik için seçimini Saadet Partili Aday Mustafa Tan kazanmıştı.  8 meclis üyesinin oyu ile seçilen Mustafa Tan, tüm partilerin meclis üyelerinden oy aldığını, bu teveccühlerinden dolayı bütün meclis üyelerine teşekkür ettiğini belirtti. 
Yaşanabilir Kaynarca için başta Saadet Partili Meclis Üyeleri Seçkin Kanyılmaz ve Yılmaz Çevik olmak üzere tüm partilerin meclis üyeleri ile ortak çalışacaklarını ifade eden Mustafa Tan,“Kaynarca Belediyesi’nde Kaynarca halkının yararına çalışacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada her kesimden insanımız sorunlarına çözüm aramak adına kapımızı çalabilir. İnanıyorum ki bu seçim sonucu sonrasında başkan ve başkan yardımcıları meclis üyelerine değer verecektir. Bundan sonrası için meclis ve encümenler daha aktif olacaklardır. Kaynarca Belediyesi denetlenebilir bir yapıya kavuşmuştur” diye konuştu. 
 Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin'de bir tebrik mesajı yayınlayarak Kaynarca Belediyesi yeni encümeni Mustafa Tan’a başarılar diledi. 

Mustafa Tan Kaynarca
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Onur Akın     2021-04-20 Geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Oğuzhan Asiltürk görüşmesi, yine yakın dönemde AKP İstanbul İl Başkanlığı'na Milli Görüş menşeli bir kişinin seçilmesi, Saadet Partisi' nin iktidar ittifakına çekilme çabası olarak değerlendirilebilir. Yerelde gerçekleşen bu seçim, bizlerin bilmediği bir çok Anadolu şehrinde veya ilçe belediyesinde gerçekleşmiş olabileceğini göstermektedir.
kaynacalı     2021-04-16 sayın tan hayırlı olsun cok güzel oldu encumen hangi partiden olursa olsun kaynarca icin calışın akp cok telaş yaptınız sanki dünyanın sonu kaynarcada merkezde bütün mahalle yolları bozuk bunları yapın sokaklarda başı boş köpekleri toplayın barınaklara götürün kaynarcada doğru giden ne varki vatandaşa bol bol ceza yazılıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti