Advert
Advert
Advert

Ücretsiz soğan ve patatesler dağıtılmaya başlandı

Komşu ilçelerde üreticilerin elinde kalan patates ve soğanlar Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından üreticiden satın alınarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı. Kaynarca'da da Kaymakamlık tarafından dağıtım yapılması bekleniyor.

Ücretsiz soğan ve patatesler dağıtılmaya başlandı
Ücretsiz soğan ve patatesler dağıtılmaya başlandı Admin
Bu içerik 2088 kez okundu.
Advert

KARASU’DA PATATES VE SOĞAN DAĞITIMI BAŞLADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla patates ve soğan üreticilerine destek olmak amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından alımı yapılan soğan ve patatesler, ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz olarak dağıtılıyor. Buna göre, üreticilerin elinde kalan patates ve soğanlar Karasu’da da dağıtılmaya başladı.

 

KAMERAYA YANSIDI

Karasu Kaymakamlığı koordinesinde gerçekleşen yardımların, muhtarlıklar kanalı ile gün içinde dağıtımına başlandığı görülürken, Kuzuluk ve Kabakoz mahallesi içindeki dağıtımlarda kameralara yansıdı.

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Kuzuluk Mahalle muhtarı Temel Aslanbey; “Yapılan yardımlar için Cumhurbaşkanımıza ve Devletimize yardımları için teşekkürlerimizi sunuyoruz” derken, Kabakoz Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk ise; “Aynı muhtarlıklarımız, çalışmaları birlikte yürütüyoruz kısa zaman içinde dağıtımı bitireceğiz Karasu Kaymakamlığımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye belirtti.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti