Advert
Advert
Advert

Kaynarca Karaboğaz Sahili'nde safariye hazır olun mesajı

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Kaynarca, Karasu ve Kocaali sahilinde arazi araçlarıyla yapılan safari görüntüsünü paylaşarak; "Ve kum safari başlıyor. Bu muhteşem mekan safari ve adrenalin dolu aktivitelerin merkezi olmaya aday. Maceraya hazır olun" dedi.

Kaynarca Karaboğaz Sahili'nde safariye hazır olun mesajı
Kaynarca Karaboğaz Sahili'nde safariye hazır olun mesajı Admin
Bu içerik 1340 kez okundu.
Advert

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Karadeniz sahilinde arazi araçlarıyla yapılan kum safarinin görüntülerini paylaşarak Sakarya'nın safari ve adrenalin dolu aktivitelerin merkezi olmaya aday olduğunu belirtti. Kaldırım; " Ve kum safari başlıyor. Sakaryamızda kumlarla kaplı uçsuz bucaksız, enfes bir mekan. 30 km uzunluğu ve 4 km genişliği ile dünyanın en kaliteli kumsallarından biri. Bu muhteşem mekan safari ve adrenalin dolu aktivitelerin merkezi olmaya aday. Maceraya hazır olun" diye sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu.

KAYNARCA karaboğaz sahili safari
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Turan canol     2021-04-24 Çok yerinde bir karar. Sahillerimiz bu iş için çok uygun. Syn valim çok iyi düşünmüş. Bundan 10. ..15 sene önce tmf başkanı Süleyman memnun tarafından yapılan karma bir şampiyona çok ilgi çekmişti. Bizde orada bulunmuş ve olaya şahit olmustuk.parkur bu iş için çok uygun. Bir an önce hayata geçirilmeli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti