Advert
Advert
Advert

23 yaşındaki Zehra'dan 3 gündür haber alınamıyor

Komşu ilçe Karasu Çağdaş Mahallesi'nde ikamet eden Durkaya ve Nurcan Aşık çiftinin 4 çocuğundan biri olan Zehra Aşık'tan 3 günden beri haber alınamıyor. Ailesi görenlerin, bilenlerin haber vermesi için telefon numaralarını verdi.

23 yaşındaki Zehra'dan 3 gündür haber alınamıyor
23 yaşındaki Zehra'dan 3 gündür haber alınamıyor Admin
Bu içerik 3458 kez okundu.
Advert

Edinilen bilgilere göre; Karasu ilçesi Çağdaş Mahallesi'nde ikamet eden Durkaya ve Nurcan Aşık çiftinin 4 çocuğundan biri olan Zehra Aşık, Karasu merkezinde çalıştığı emlakçıdan saat 18:00 civarında çıktı. 

Her akşam bir iş arkadaşı tarafından eve bırakılan Aşık, kaybolduğu akşamda bir bayan arkadaşı tarafından arabayla getirildiği evinin 150 metre yakınında bulunan sokak başında arabadan indi.

Normalde 18:30 sularında evinde olan genç kızın eve gelmemesi üzerine telefonla arayan annesi kızının telefonuna ulaşılamadığını görünce paniğe kapıldı. 

Gece saatine kadar Karasu merkezinde gidebileceği her yeri arayan telaşlı aile aradan geçen 3 günde kızlarından haber alamadı. 

Aile Zehra Aşık'ı görenler'in 0536 833 25 03 numaralı telefondan Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Osman Şahin ile iletişim kurmaları istedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Kaldırıldığı hastanede vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti
Vali Hüseyin Avni Coş vefat etti