Advert
Advert

Trafik Haftası Kaynarca’da çeşitli etkinliklerle kutlandı

Kaynarca Emniyet Amirliği’nde görevli Trafik Polisi Beytullah Şentürk, arasında ilkokul öğrencilerine internetten konferans verdi. Şentürk, ayrıca sürücülere trafik bilincini artırıcı broşürler dağıtıldığını belirtti.

Trafik Haftası Kaynarca’da çeşitli etkinliklerle kutlandı
Trafik Haftası Kaynarca’da çeşitli etkinliklerle kutlandı Admin
Bu içerik 3727 kez okundu.
Advert

1 - 7 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de çeşitli etkinlikler yapıldı. Kaynarca Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği’nde görevli Trafik Polisi Beytullah Şentürk tarafından Atatürk İlkokolu öğrencilerine telekonferans yöntemiyle trafik eğitimi verildi.

Beytullah Şentürk, Kaynarcahaber’e konuyla ilgili verdiği bilgide, “Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında okullar kapatıldığından okullardaki trafik eğitimlerine ara verdik. Yapılacak trafik eğitim faaliyetlerinin salgına karşı alınan tedbirlerle örtüşecek şekilde icra edilmesi amacıyla öğrencilerle video konferans yöntemiyle buluştuk ve kendilerine trafik eğitim semineri verdik. İnşallah en kısa sürede salgın hastalık son bulur, okullarımız açılır ve bizler de trafik eğitim seminerlerine öğrencilerle yüz yüze devam ederiz” dedi.

Trafik ekibinin yol uygulamaları sırasında da görevli trafik polisleri tarafından sürücülere emniyet kemeri, trafikte yaya önceliği konuları başta olmak üzere broşürler dağıtıldı -  SEDAT BALTA

trafik polisi kaynarca Beytullah Şentürk
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurtuluş Mahallesi’nde silah sesleri
Kurtuluş Mahallesi’nde silah sesleri
Koronavirüsün semptomları değişti
Koronavirüsün semptomları değişti