Advert
Advert
Advert

Kaynarca SASKİ Müdürlüğüne atama yapıldı

Kaynarca’da kurulan Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Kaynarca Şube Müdürlüğü'ne atanan Ali Osman Gürsoy, ilk ziyaretini Kaynarca Muhtarlar Derneği’ne gerçekleştirdi.

Kaynarca SASKİ Müdürlüğüne atama yapıldı
Kaynarca SASKİ Müdürlüğüne atama yapıldı Admin
Bu içerik 1671 kez okundu.
Advert

SASKİ Kaynarca Şube Müdürü'nden muhtarlara ziyaret

Kaynarca ilçesine Şube Müdürü olarak atanan Ali Osman Gürsoy, bugün ilk ziyaretini İlçe Muhtarlar Derneği’ne yaptı. Kaynarca Muhtarlar Derneği’nde muhtarların talep ve isteklerini dinleyen Ali Osman Gürsoy’a muhtarlar, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner, ‘’ Bundan 2 ay önce Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce ile Kaynarcalı muhtarlar olarak toplantı yapmıştık. Toplantıda Başkanımız Ekrem Yüce’den müdüriyet isteğimiz oldu ve bu isteğimiz bugün itibari ile kabul gördü. Kaynarcalı muhtarlar olarak Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce’ye, müdüriyet kurulmasında çok büyük emekleri olan SASKİ Genel Müdürümüz Yiğit Turan’a, ilçe halkı ve muhtarlar adına teşekkür ediyorum. İlçemize Şube Müdürü olarak atanan Ali Osman Gürsoy arkadaşımıza da hayırlı olmasını diliyorum. İlçemize hayırlı olsun’’ dedi. Ayrıca toplantıya SASKİ Ferizli- Söğütlü Şube Müdürü Mustafa İşbitiren de katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
Akyazı ve Kocaali hariç afet bölgesi ilan edilecek
Akyazı ve Kocaali hariç afet bölgesi ilan edilecek