Advert
Advert
Advert

Delege seçiminde iki aday yarıştı

Kaynarca İLKSAN delege seçimleri yapıldı, seçimde Türk Eğitim Sen ve Eğitim Bir Sen adayları yarıştı...

Delege seçiminde iki aday yarıştı
Delege seçiminde iki aday yarıştı Admin
Bu içerik 2323 kez okundu.
Advert

Kaynarca İLKSAN Delege Seçimleri Yapıldı  
Kaynarca Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 19.06.2021 tarihinde yapılan İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı ilçe delege seçimlerine yoğun bir katılım oldu.
Yapılan seçimlerde iki aday yarıştı. Atatürk İlkokulu öğretmenlerinden Kaynarca Türk Eğitim-Sen adayı Bayram Tohumluk 44 oy alarak seçimi kazandı. Kaynarca Eğitim Bir Sen adayı Turnalı Hacı Osman Akgün İlkokulu Müdürü Ahmet Karagöz ise 21 oy aldı.

Seçimlerden sonra açıklama yapan Kaynarca Türk Eğitim-Sen İlçe Başkanı Mustafa Göktaş “ İLKSAN, üyelerimizin bugüne kadar bize verdiği destek ile büyümeye devam ediyor ve Kaynarca İLKSAN üyeleri tercihini yapmıştır. İLKSAN'ı, daha güzel günlere taşıyacağımıza tüm üyeler emin olsun. Seçimlerde bize destek olan başta Türk Eğitim - Sen üyelerimiz olmak üzere tüm İLKSAN üyelerine, gönüllerinde yer edindiğimiz tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim. İLKSAN (İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) ilçe delege seçim sonuçlarının eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Seçimleri kazanan Bayram Tohumluk ise "Kendisini aday gösterip son ana kadar yanımda duran İlçe başkanımız Mustafa GÖKTAŞ'a, yönetim kurulu üyelerimiz Mustafa ÖZTÜRK, Fatih ŞAŞMAZ ve Adnan GÜRBÜZ'e, Türk Eğitim Sen üyelerimize ve hangi görüş ve sendikadan olursa olsun beni destekleyen tüm öğretmen ve Milli Eğitim Personelimize teşekkür ederim" diye konuştu. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra’da 20 yaşlarındaki genç boğuldu
Kandıra’da 20 yaşlarındaki genç boğuldu
Yeni dalga bağıra bağıra geliyor
Yeni dalga bağıra bağıra geliyor