Advert
Advert
Advert

MÜSİAD Kamerunlu heyeti ağırladı

Kamerunlu Milletvekilleri Nourane Foster ve Jiha Epse Peyou ile birlikte TURCABA Genel Sekreteri Fabrice Funiba ve İş İnsanı Corinne Missi MÜSİAD Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

MÜSİAD Kamerunlu heyeti ağırladı
MÜSİAD Kamerunlu heyeti ağırladı Admin
Bu içerik 327 kez okundu.
Advert

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kamerun’dan gelen milletvekillerini ağırlayarak, onları Afrika kökenli uluslararası öğrencilerle de bir araya getirdi. Milletvekillerinin beraberinde Türk ve Kamerunlu İşadamları Derneği (TURCABA) Genel Sekreteri Fabrice Funiba ve İş İnsanı Corinne Missi de geldi.

MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLAMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYDUK

Ziyaret hakkında düşüncelerini dile getiren MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; “2020 yılında MÜSİAD EXPO Fuarı’nda gerçekleştirdiğimiz bağlantılar sayesinde tanıştığımız kıymetli milletvekillerimizi ve beraberinde gelen değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Gelecekleri zaman Sakarya Üniversite’sinde yer alan Afrokarya Öğrenci Topluluğunu da davet ederek hem şehrimizde yaşayan uluslararası öğrencilere ülkelerinden bir yüz, bir ses getirmiş olduk. Hem de kıymetli milletvekillerimize, ülkemizde eğitim gören vatandaşlarını tanıma imkanı sağladık.” dedi.

İHRACAT GETİRİSİ SAĞLAYABİLECEK BİR ÜLKE

Afrika’nın Gine körfezine bakan veya Atlantik Okyanusuna kıyısı olan Kamerun; “Doğru iş bağlantıları sayesinde ilimize ve ülkemize ciddi miktarda ihracat getirisi sağlayabilecek bir ülke. Pandeminin etkisini daha çok yitirdiği zamanlarda Yönetim Kurulu Üyelerimizle bir iade-i ziyaret yaparak ilişkilerimizi daha çok geliştirmek istiyoruz. Umarım hem bizim hem de şehrimiz için hayırlısı olur.” cümlelerine yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra’da 20 yaşlarındaki genç boğuldu
Kandıra’da 20 yaşlarındaki genç boğuldu
Yeni dalga bağıra bağıra geliyor
Yeni dalga bağıra bağıra geliyor