GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-07-2021 17:14   Güncelleme : 03-07-2021 17:14

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti'nde görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan genel kurulunda göreve gelen Yönetim Kurulu toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi. Genel Yayın Müdürümüz ve Adaazarı Akşam Haberleri Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Sedat Balta Başkan Yardımcısı seçildi.

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti'nde görev dağılımı yapıldı

YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISI

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan genel kurul toplantısında göreve gelen yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi. Sezai Matur başkanlığında yapılan toplantıda SGC'de yeni dönemde Murat Uygun'un Başkanvekili, Hasan Coşkun, Güven Hasbaş ve Sedat Balta'nın Başkan Yardımcısı, Utku Kaynar'ın Sekreter, Mustafa Kaya'nın Sayman, Uğur Kaya ve Erdem Yıldırım'ın üye olarak görev yapması kararlaştırıldı.

 

SGC ÇATISI ALTINDA TOPLANMA ÇAĞRISI

Görev dağılımı sonrası bir açıklama yapan SGC Başkanı Sezai Matur “ 1954 yılında kurulan ve köklü bir geçmişe sahip gazetecilik meslek örgütümüz bu dönem, üyelerimiz ve tüm meslektaşlarımıza yönelik eğitim faaliyetlerine ağırlık verecek. Sakarya basınının sorunlarının çözümü için birlikte hareket etmemin gerekliliğine inanıyor ve tüm meslektaşlarımızı SGC çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz” dedi.