EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-07-2021 14:11   Güncelleme : 08-07-2021 14:11

Pir Ajans 1. yaşını kutluyor

Sakarya’da dijital pazarlama-reklamcılık sektöründe hizmet veren reklam ajansı Pir Ajans 1. yaşını kutluyor!

Pir Ajans 1. yaşını kutluyor

Geçtiğimiz temmuz ayından bu yana gerçekleştirdiği başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren Pir Ajans, bir yılı geride bırakırken reklamcılık sektöründe fark yaratacak projeler üretmeye devam ediyor.

 

Sakarya’ya değer katan marka ve kurumların yanı sıra Türkiye genelinde hizmet veren firma; müşteri portföyünü ve iletişim ağını her geçen gün biraz daha büyütüyor.

 

SAĞLIK SEKTÖRÜ PİR’İNE EMANET

 

Resmi kayıtlara göre 1 yıl önce kurulmuş olsa da uzun yıllardır özellikle sağlık sektöründe yaptıkları çalışmalar nedeniyle, güven ve marka bilinirliği odaklı çalışan firma yetkilileri sağlık sektörüyle çalışmanın avantaj ve zorluklarından bahsetti. Pir Ajans Kurucusu Furkan Kahraman: ”Sağlık sektörüyle, özellikle de doktorlarla çalışmak öğretici boyutu yüksek olduğu kadar sağlık sektörünün reklam yasakları dolayısıyla zorlayıcı bir alan. Özellikle insan sağlığını ilgilendiren her türlü hizmeti, güven temeline oturtmamız gerektiğinden çalışmalarımızı uzun vadeli, güzel sonuçlar getiren işler olarak planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.” dedi.