Advert
Advert
Advert

İl Emniyet Müdürü Muhtarlarla toplantı yaptı

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İlçe Muhtar Dernek Başkanları ile bir araya geldi. Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner'in de katıldığı toplantıda, Emniyetin projeleri hakkında genel bilgilendirmelerde bulunuldu.

İl Emniyet Müdürü Muhtarlarla toplantı yaptı
İl Emniyet Müdürü Muhtarlarla toplantı yaptı Admin
Bu içerik 975 kez okundu.
Advert

Uyuşturucuyla mücadelede annelere yönelik farkındalık ve bilinçlendirme çalışmasının yürütüldüğü  çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanımının önüne geçme konusunda anne duyarlılığından faydalanmak amacıyla geliştirilen ‘En İyi Narkotik Polisi: Anne’ projesi kapsamında, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Sakarya İlçe Muhtar Dernek Başkanları ve Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ile bir araya geldi.

 

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Kent Güvenliği Salonu’nda yapılan toplantıda İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya; “Uyuşturucu ile mücadelede ülke ve şehir olarak çok iyiyiz. Uyuşturucu ile mücadele toplumun her kesimini ilgilendiriyor. Sakarya’mızın asayiş ve güvenlik yönünden daha huzurlu bir şehir olması için muhtarlarımızla birlikte işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz. UYUMA ve En İyi Narkotik Polisi Anne projesine siz kıymetli muhtarlarımızın desteklerini bekliyoruz. Bundan böyle muhtarlarımızla, sorunlarını, sıkıntılarını direk olarak dile getirebilecekleri bu tür toplantıları daha sık bir şekilde yapacağız. İlçelerimizdeki muhtarlarımızla da bu tür toplantılarla bir araya geleceğiz”   dedi.MAHALLE SORUNLARI

Konuşmaların ardından, İlçe Muhtar Dernek Başkanları söz alarak, mahallelerinin sorunları, sıkıntıları ve ihtiyaçları ile ilgili konuları dile getirdiler. Toplantının son derece faydalı olduğunu dile getiren muhtarlar, toplantıyı düzenlemesinden ve şube müdürleriyle kendilerini bir araya getirmesinden dolayı İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’ya teşekkür ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kaynacalı     2021-07-13 güzel toplantı fakat başkan türkan bey emniyet müdürüne kaynarcada olan olayları anlattımı başkan türkan bey kaynarcada olan rahatsızlıkları biliyor kaynarcada torbacılar var uyuşturucu satan var son 2 yılda cok olaylarlar oldu fakat yetkililer gereğini gereğini yapamıyor ilcemizde emniyette 20 den fazla görevli var gereğini yapsınlar ilcemizde huzur istiyoruz bunuda ilcenin emniyet amiri sağlamak zorundadır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra’da 20 yaşlarındaki genç boğuldu
Kandıra’da 20 yaşlarındaki genç boğuldu
Yeni dalga bağıra bağıra geliyor
Yeni dalga bağıra bağıra geliyor