Advert
Advert

Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek Kaynarca’yı ziyaret etti

AKP Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek Kaynarca’ya gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu. Belediye Kültür Merkezi’nde Belediye Başkanı Murat Kefli ve AKP İlçe Başkanı Ahmet Köseoğlu’nun da katılımıyla muhtarlarla toplantı yaptı. Atabek, kendisine gösterilen ilgiden dolayı ilçeden memnun ayrıldı.

Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek Kaynarca’yı ziyaret etti
Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek Kaynarca’yı ziyaret etti Admin
Bu içerik 2775 kez okundu.
Advert

ALT YAPI PROJESİNİ TAKİP EDECEK

Edinilen bilgiye göre konuşmasında uzun uzun aşılama çalışmaları ve ülkemizdeki yangınlardan söz eden Atabek, muhtarların sorunlarını da dinleyerek not aldı. SASKİ tarafından hazırlanan ilçe merkezi alt yapı projesine kredi sağlanması konusunda sürecin hızlanması için girişimde bulunacağını söyledi.

 

ODA BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ

yapılan toplantıdan sonra Milletvekili Atabek, Murat Kefli ve Ahmet Köseoğlu’yla birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan ve Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar’ı ziyaret etti.

 

MANCARLI PİDE YEDİ

Karamanlar köyü muhtarı Şafak Altıntaş’ın davetiyle Karamanları ziyaret eden Çiğdem Erdoğan Atabek, köy kadınlarıyla sohbet etti, kendisine ikram edilen mancarlı pideyi yedi.

 

Belediye Başkanı Murat Kefli,ziyaretinden ve sorunlarıyla ilgilendiğinden dolayı Milletvekili Atabek’e teşekkür etti. - SEDAT BALTA

ak akp sakarya milletvekili atabek çiğdem erdoğan kaynarca ziyareti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüsün semptomları değişti
Koronavirüsün semptomları değişti
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!