Advert
Advert

Esnaf Odası’ndan Milletvekili Atabek’e teşekkür

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan yapılan açıklamada Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’in ziyareti hakkında bilgi verildi.

Esnaf Odası’ndan Milletvekili Atabek’e teşekkür
Esnaf Odası’ndan Milletvekili Atabek’e teşekkür Admin
Bu içerik 1350 kez okundu.
Advert

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan’la görüşerek ilçe esnafınının sorunlarını dinleyen Milletvekili Atabek’in ziyaretiyle ilgili yapılan Oda açıklaması şöyle: “Sayın Milletvekilimize Covid - 19 Pandemi sürecinin esnaf ve sanatkarlarımıza etkilerini aktardık. Ekonomik anlamda çok zor bir süreç geçiren esnaf ve sanatkarlarımızın taleplerini aktardık. Talebinde bulunduğumuz çözüm önerilerimizi ilettik.

Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.” - SEDAT BALTA

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gaynarcali     2021-08-08 Halkın içine cikamiyorlar, sözüm ona baskani ziyaret ederek tüm esnafı ziyaret ettiklerini zannediyorlar.
kaynacalı     2021-08-06 hayırdır milletin vekili kaynarca oda başkanını ziyaret etti esnafa hipe paramı verilecek vermezler bunlar pandemi döneminde muhalefet esnafa hibe para verilsin diye önerge verdi akp mhp milletvekilleri ret oyu verdi ama yinede esnaf odasına gidiyorlar başkanda saygılı bir şekilde agırlamış halkı esnafı ziyaret etmiyorlar tepki olacağını biliyorlar kaynarcada hizmet yok zaten
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüsün semptomları değişti
Koronavirüsün semptomları değişti
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!