Advert
Advert

AK Parti yerel liderleri ilçelerdeki çalışmaları değerlendirdi

İlçelerde yapılan çalışmalar hakkındaki toplantı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin katılımlarıyla gerçekleşti.

AK Parti yerel liderleri ilçelerdeki çalışmaları değerlendirdi
AK Parti yerel liderleri ilçelerdeki çalışmaları değerlendirdi Admin
Bu içerik 1836 kez okundu.
Advert

PROJE VE YEREL ÇALIŞMALAR KONUŞULDU

Dört oturumda gerçekleşen toplantıda; Sapanca, Söğütlü, Karapürçek ve Serdivan ilçelerindeki yerel çalışmalar hakkında Belediye Başkanları tarafından birer faaliyet sunumu gerçekleştirilerek, ilçelerin gelecek projeksiyonu, projeleri ve sürdürülen çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

UYUM VE KOORDİNASYON ÇALIŞMALARIMIZA IŞIK TUTUYOR

Toplantıyı değerlendiren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever; belediyelerimizdeki faaliyetler, devam eden projeler ve ilçelerdeki yatırımları ele aldıklarını belirterek: “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz koordinasyon toplantısında bu ay üçüncü kez belediyelerimizin faaliyet sunumları için bir araya geldik. Pandemi’den dolayı faaliyet sunum toplantılarına küçük bir ara vermiştik. Sapanca, Söğütlü, Karapürçek ve Serdivan Belediyelerimizle ilçelerimizin çalışmaları, yatırımları ve devam eden projelerini değerlendirdik. Yarın da inşallah Erenler ve Karasu Belediyelerimizle bir araya geleceğiz. Bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor. Şehrimize değer katacak, gelişimine ve büyümesine katkı sunacak çalışmalar için yerel yönetimlerimizle birlikte hareket ediyoruz.  Sakarya’mızın meselelerini iş birliği içerisinde değerlendirme fırsatı buluyoruz. İnşallah istişare kültürü ile yatırımlarımız artacak, hep birlikte şehrimizin gelişim ve değişimine daha fazla odaklanacağız. Durmak yok, daha çok çalışacak, daha çok gayret göstereceğiz. Rabbim; gayretimizi, azmimizi ve hizmetimizi artırarak devam ettirsin, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi. Karşılıklı görüş alışverişiyle devam eden toplantı, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sakaryalı     2021-08-12 ne değerlendirmesi yapıyorsunuz hizmet yokki her yeri beton yaptınız bol bol ihale yapıyorsunuz mutahitlere veriyorsunuz akp ve mhp den kimse memnun değil siz saltanat yaşıyorsunuz biz halk yoksul yaşıyoruz sarayın 13 tane ucağı var bir tane yangın ucağımız yok avrupa bizi kıskanıyor diyorsunuz meydan boş atın yunanistanın bile 29 tane yangın ucağı var sakaryada ülkemizde mülteci istemiyoruz bolu belediye bakanı tanju beye helal olsun anavatan partisi vardı tarihin kara sayfalarına gömüldü ....
Şaban uzun     2021-08-12 Benim bir sorunum var kendisini Akp Sakarya lideri olarak gören bana ulaşsın lütfen
Vatandaş     2021-08-11 Kaynarca ilçesinde yapılan bir purece yok daha nesini görüşe çekler vay halimize
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüsün semptomları değişti
Koronavirüsün semptomları değişti
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!