Advert
Advert

Sofuoğlu bu kez de aşıyı hedef aldı

Yaptığı sansasyonel çıkışlarla gündeme gelen Prof.Dr Ebubekir Sofuoğlu bu kezde koronavirüs aşısını hedef aldı. Kaynarca Belediyesi'nin davetlisi olarak bir kaç ilçemize gelerek konferans da veren bilim karşıtı görüşleriyle tepki toplayan Sofuoğlu zorla aşı vurmanın tahammüden adam öldürme olarak değerlendirip “15 Temmuz Gazisi bu milletle uğraşmayın” dedi.

Sofuoğlu bu kez de aşıyı hedef aldı
Sofuoğlu bu kez de aşıyı hedef aldı Admin
Bu içerik 1040 kez okundu.
Advert

Dünyayı tehdit eden Covid -19 salgınına karşı geliştirilen aşı karşıtları arasına Sakarya Üniversitesi'nin toplumun sinir uçlarıyla oynamaya meraklı öğretim üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’da katıldı. Sofuoğlu, aşının vücutta zehre dönüştüğünü, bunları insanlara zorla vurmanın taammüden öldürme olacağını öne sürdü.

TAHAMMÜDEN ÖLDÜRME

Sakarya Üniversitesi'nin ilginç çıkışlarıyla dikkat çeken Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu bu kez korona aşılarıyla gündeme geliyor. Sofuoğlu Twetter hesabında yaptığı paylaşımda aşı karşıtı görüşüyle dikkat çekti. Aşının bazı bedenlerde zehre dönüştüğünü öne sürdü ve insanlara zorla vurmanın taammüden öldürme olduğunu ifade etti.AK Partiden milletvekili aday adayı olan Sofuoğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın" Aşı programımız bugüne kadar bir teşvik ve tercih konusuydu oysa artık eğitim ve iş hayatının devamı gayesiyle her bir vatandaşımız için tercihe bırakılamayacak bir toplumsal ödevdir. " şeklindeki paylaşımına cevap olarak şunları yazdı:

"Bilimsel aşamaları bitmemiş, vurulan birçok insanı öldürmüş, şirketin kendisinin bile GARANTİ ETMEDİĞİ AŞI DENİLEN kimi bedenlerde ZEHİRE DÖNÜŞEN SIVIYI insanlara zorla vurmak TAAMMÜDEN ÖLDÜRME ve büyük vebal değil midir? 15 Temmuz GAZİSİ bu milletle UĞRAŞMAYIN. Bedeli ağır olur."

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nedimi     2021-08-15 Bu müptezeli Kaynarca ya çağıran zihniyet size söyleyecek söz bulamıyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüsün semptomları değişti
Koronavirüsün semptomları değişti
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!