Advert
Advert

Başkan Murat Kefli ve Yardımcısı Ali Akgünoğlu'na teşekkür etti

Köyünde yol çalışması yapılan Küçükkışla Muhtarı Ahmet Sakarya'ndan Kaynarca Belediye Bakanı Murat Kefli ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akgünoğlu'na teşekkür mesajı

Başkan Murat Kefli ve Yardımcısı Ali Akgünoğlu'na teşekkür etti
Başkan Murat Kefli ve Yardımcısı Ali Akgünoğlu'na teşekkür etti Admin
Bu içerik 1171 kez okundu.
Advert
Küçükkışla Muhtarı Ahmet Sakarya köyünde tarla yollarının bakım onarımı yapıldığı için Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akgünoğlu ve Belediye çalışanlarına teşekkür etti.
 
Muhtar mesajında, "Tarla Yollarına Onarım Yapılıyor..!!!
Köyümüz sınırları içerisinde bulunan tarla yollarına bakım ve onarım Çalışması yapılıyor.
Kaynarca Belediye Başkanımız Sayın Murat Kefli başta olmak üzere Belediye Başkan yardımcımız sayın Ali Akgünoğlu ve Belediye Personeline yapılan çalışmalar için köyüm ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum" dedi.
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emrah     2021-08-16 Kaynarca'nın köy muhtarları çalışıyor sanıırm. Bir tek boş boş oturan halinden memnun olan kulaklı köyü muhtarı sanıırm. Kulaklı köyü ile yenikışla köyü ve turnalı köyü arasını zahmet olmazsa asfalt atılması için başvuruda bulunsa çok güzel olacak. Sayın kaynarca belediye başkanı KEFLİ bey buradan ulaşmak istiyorum rica ediyorum kulaklı ile turnalı köyü arasını hiç olmazsa çukurları doldurtun. Hep kendi gittiğiniz yolları yapmayın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüsün semptomları değişti
Koronavirüsün semptomları değişti
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!