Advert
Advert

Büyükşehir Meclisi'ndeki 61 maddeden birisi ilçemizle ilgiliydi

54'üncü maddede Kaynarca, Karasu ve Kocaali'de deniz kıyısı bölgesinde kalan Kıyı Kananu ve Uygulama Yönetmeliği kapsamında protokol yapılması maddesi görüşüldü.

Büyükşehir Meclisi'ndeki 61 maddeden birisi ilçemizle ilgiliydi
Büyükşehir Meclisi'ndeki 61 maddeden birisi ilçemizle ilgiliydi Admin
Bu içerik 932 kez okundu.
Advert

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eylül Olağan Meclis Toplantısı 13 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirildi. Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonu’ndaki oturumda 61 gündem maddesi karara bağlandı. Meclis üyelerinin imar planı değişiklikleri, ilçe belediye meclis kararları ve komisyon raporlarını görüşüldüğü toplantı saat 14.00’da başladı.

MECLİS GÜNDEMİNDEKİ TEK MADDE KAYNARCA'YI DOĞRUDAN İLGİLENDİRİYORDU

54.8/464- İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının, İlimiz Kaynarca, Karasu ve Kocaali İlçelerindeki kıyı bölgesinde kalan taşınmazların Kıyı Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği kapsamında Karadeniz Kıyı Protokolü düzenlenerek devir alınması için Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü arasında protokol yapılması, protokol ile ilgili iş ve işlemler için Büyükşehir Belediye Başkanına ve Büyükşehir Belediye Encümenine yetki verilmesine ilişkin 27/08/2021 tarih ve 21293 sayılı yazısı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüsün semptomları değişti
Koronavirüsün semptomları değişti
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!
Yeni Vergi Kanunu haftaya Meclis'te!