EĞİTİM
Giriş Tarihi : 21-09-2021 14:55   Güncelleme : 21-09-2021 14:55

Vali ve Büyükşehir Başkanından Kaynarca Mesleki Teknik Lise'ye övgüler...

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, katıldıkları Pekmez Festivali'ndeki konuşmalarda Teknofest'e Sakarya'yı temsil edecek Kaynarca Seyfettin Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine övgü dolu sözlerle tebrik ettiler.

Vali ve Büyükşehir Başkanından Kaynarca Mesleki Teknik Lise'ye övgüler...

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, açıklamasında Teknofest'e Sakarya'yı temsil edecek Seyfettin Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile ilgili ifadelere de yer veren Kaldırım ; “Öğrencilerimize başarılar diliyorum. Gençlerimiz çok başarılı ve azimliler. Sakarya potansiyelli bir şehir. Özellikle gençler bilgi üretme noktasında gayretli bizde bunu destekliyoruz. ARGE ve sanayi alt yapısı için çok önemli. Tarım için, turizm için önemli. Dolayısıyla gençlerimize güveniyoruz. İnşallah TEKNOFEST’te de birinci olacaklar. Şimdiden gençlerimize başarılar diliyorum ve tebrik ediyorum” dedi. 
‘’bu tür eylemler bize hep kazandırır’’

Teknofest'e Sakarya'yı temsil edecek Seyfettin Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile ilgili de açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Müdür bey başta olmak üzere öğretmenlerini, eğitim camiasına hizmet veren bütün yetkilileri tebrik ediyorum. Mükemmel bir okul ve hocaları çok ilgili. Öğrenciler pırıl pırıl. Öğrencilerden zeka fışkırıyor. Hem şehrimizi hem ülkemizi temsil etmelerinden dolayı tebrik ediyorum. Hepsine teşekkürlerimi arz ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.