YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-09-2021 14:32   Güncelleme : 22-09-2021 14:32

Damızlık Birliği Başkanı Hakan Candemir'in mutlu günü

Kaynarcalılar Candemir ailesini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. İlçemizden çok sayıda üretici Alandüzü'ndeki düğüne katıldı.

Damızlık Birliği Başkanı Hakan Candemir'in mutlu günü

Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir ve Eşi Nazife Candemir'in oğlu Mehmet ile Nurşen Ömer Gölcük'ün Kızları Şevval dünya evine girdiler.  Sakarya İli Adapazarı İlçesi Alandüzü Mahallesi'nde kır düğünü şeklinde gerçekleşen cemiyete çok sayıda katılım gerçekleşti. 

Kaynarca'dan çok sayıda kişinin katıldığı düğüne Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar, Kaynarca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tuncay Göktaş, Damızlık Birlliği Kaynarca Şube Başkanı Vecdi Candan da katıldı. 

Şevval ve Mehmet çiftinin düğünün Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıydı.  Düğüne Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı Bilim Sanayi Bakan eski Yardımcısı ve Ak Parti Sakarya eski milletvekillerinden Hasan Ali Çelik, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem Ankara, Bursa, Kırklareli, Kocaeli, Edirne, Tokat, Hatay, Adana,  Bolu, Isparta Birlik Başkanları'nın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. 

Bizler de Kaynarcahaber com ailesi olarak gençlere ve ailelere mutluluklar dileriz. - SEDAT BALTA