GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2021 10:30   Güncelleme : 06-10-2021 10:37

Gençlerimizle gurur duyduk

Kaynarcalı lise son sınıf öğrencisi Recep Yıldız ve arkadaşı Hasan Torlak buldukları 40 bin lirayı polise teslim ettiler.

Gençlerimizle gurur duyduk

Hemşehrimiz Ali Yavuz’un oğlu Recep Yıldız ve okul arkadaşı Hasan Torlak Adapazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü yakınlarında buldukları içinde 40 bin lira bulunan para cüzdanını polise teslim ettiler.

 

Yurt dışından emekli olan Hüseyin Kızıl'a ait olduğu ortaya çıktı. Cüzdanını teslim alan Hüseyin Kılıç liseli gençlere teşekkür ederek, böyle gençler olduğu müddetçe geleceğe güvenle baktıklarını ve onları yetiştiren anne babalarına ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Yurt dışından dönerek ülkesinde yaşama kararı verdiğini söyleyen Hüseyin Kızıl, güven veren bir toplumda yaşamanın mutluluk verici bir durum olduğunu söyledi.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEBRİK ETTİ

Adapazarı Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri Recep Yıldız ve Hasan Torlak’ın örnek davranışını tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, eğitimin en önemli amacının iyi insan yetiştirmek olduğunu ifade ederek geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan nesilleri yetiştiren öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, ailelerine teşekkür etti. - SEDAT BALTA