SİYASET
Giriş Tarihi : 09-11-2021 15:01   Güncelleme : 09-11-2021 15:06

“Kaynarcamıza hayırlı uğurlu olsun”

Kaynarca Atık Su ve Kısmi Kanalizasyon Projesi, Büyükşehir Meclisi’nde görüşüldü.  Başkan Ekrem Yüce’ye oy birliği ile yetki verildi. Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli Meclis’te söz alarak Kaynarcalılar adına Ekrem Yüce’ye teşekkür etti. Toplantıdan sonra meclis üyeleri ve muhtarlarla Yüce’yi makamında ziyaret ederek bu kez birlikte teşekkür ettiler. 

“Kaynarcamıza hayırlı uğurlu olsun”

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi’nde gündemin 49’uncu maddesinde görüşülen “Kaynarca Atık Su ve Kısmi Kanalizasyon Projesi” işlemleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi. Teklifin oy birliği ile kabul edilmesi üzerine Kaynarca Belediye Başkanı söz aldı: “Kaynarca’mızın yıllardan beri süregelen sorunu Başkanımız ve Meclis Üyelerimizin katkıları ile 2022 yılında çözülecek, Kaynarcalı hemşehrilerim ve kendim adına ve 45 muhtarımız adına, başta Başkanıma, SASKİ Genel Müdürü arkadaşıma, Meclis Üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de, “Kaynarca’mıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. 

YÜCE’YE MAKAMINDA ZİYARET

Büyükşehir Meclisi Toplantısı’ndan sonra Belediye Başkanı Murat Kefli, Büyükşehir Meclisi’nde Kaynarca’yı temsil eden meclis üyeleri, Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner ve toplantıya katılan 6 muhtarla Başkan Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret ederek bir kez daha teşekkür ettiler. - SEDAT BALTA