SPOR
Giriş Tarihi : 08-01-2022 11:17   Güncelleme : 08-01-2022 11:17

Tenisçiler Murat Kefli'yi ziyaret etti

Zonguldak'ta düzenlenen Genç Kızlar Masa Tenisi Bölge elemelerinde bölge üçüncüsü olan ve Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası'nda Sakarya'yı temsil edecek olan Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesi Kız Masa Tenisi Takımı, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli'yi makamında ziyaret etti.

Tenisçiler Murat Kefli'yi ziyaret etti

Kaynarca Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesi öğrencileri Tuba Aydın, Senem Atmaca, Damla Duman ve Aleyna Duman’dan oluşan masa tenisi takımı aldıkları üçüncülük derecesi ile Kaynarca’yı ve Sakarya’yı Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası’nda temsil edecekler. 

Zonguldak'ta düzenlenen Genç Kızlar Masa Tenisi Bölge elemelerinde bölge üçüncüsü olan ve Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası'nda Sakarya'yı temsil edecek olan  Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesi Kız Masa Tenisi Takımı ve antrenörleri, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli'yi makamında ziyaret etti.

Makamında ağırladığı sporcularla gurur duyduğunu belirten Başkan Murat Kefli, Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası'nda Sakarya'yı temsil edecek olan  Şehit Ömer Akkuş Anadolu Lisesi Kız Masa Tenisi Takımına başarılar diledi.