GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-01-2022 13:11   Güncelleme : 12-01-2022 13:11

Kaynarcalı Muhtar’dan Ali İhsan Yavuz’a mesaj: “Gözlerimiz yollarda”

Yeşilova Mahallesi Muhtarı Ali Kabil, yerel seçim çalışmaları sırasında mahalleye gelme sözü veren Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Aliihsan Yavuz’a Sakarya basını aracılığıyla mesaj gönderdi: “Gözlerimiz yollarda, vekilimizi bekliyoruz. Yoğunluktan dolayı gelemediğini biliyoruz ancak bizler kendisini mahallemizde bekliyoruz.”

Kaynarcalı Muhtar’dan Ali İhsan Yavuz’a mesaj: “Gözlerimiz yollarda”

Muhtar Ali Kabil seçimlerde Yeşilova mahallesinden Ak Parti’ye her zaman en yüksek oranda oy çıktığını belirterek, “Bizim fazla bir sitemimiz yok ancak özellikle mahallemize yapılacak spor tesislerinin desteğini sayın vekilimiz Ali İhsan Yavuz bizzat kendisi vermişti. 6800 metrekarelik alana yapılacak spor tesislerinde büyük aşama kaydedildi. Projeler tamamlandı. Biz vekilimizi teşekkür etmek için aramıza bekliyoruz.” 

Ali Kabil, diğer iktidar partisi milletvekillerini de şu sözlerle köyüne davet etti: “Aynı zamanda vekillerimiz Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Atabek Erdoğan’a da açık davet yapıyoruz, kendilerini Kaynarca Yeşilova mahallemize bekliyoruz.”