SPOR
Giriş Tarihi : 19-01-2022 19:40   Güncelleme : 19-01-2022 19:40

Yeşilovaspor hedefe kilitlendi… 

Adapazarıspor (Yeşilovaspor) Başkanı Muhammet Ali Pulat, “Bizim el açacak bir sıkıntımız yok arkamızda başta Kaynarca Belediye başkanımız Murat Kefli ve Türkiye’nin altın kemerli Kırkpınar efsane ağası Seyfettin Selim ve Yeşilova mahallesi muhtarımız Ali Kabil var” diye konuştu.

Yeşilovaspor hedefe kilitlendi… 

Yönetim tam kadro 

Karaman mahallesi BELBAŞ tesislerinde basınla bir araya gelen başkan Muhammet Ali Pulat, yöneticiler Osman Aykon Ayan, Zekeriya Duman, Yusuf Erdoğan, Hamza Yeşilbağ, Kemal Can (Basın sözcüsü), Ahmet Kurt (İdari menejer), antrenör Beytullah Yeşilbağ ve Kaynarca Yeşilova mahallesi muhtarı Ali Kabil önceki yıl tüm faaliyetini durduran Adapazarıspor’u alarak yeniden hayata geçirdiklerini anlattılar.

Desteklerimiz çok sağlam

Başkan Pulat açıklamalarında yönetim kurulu üyelerinin iş insanları olduğunu vurguladı “ Bizim el açacak bir sıkıntımız yok arkamızda başta Kaynarca Belediye başkanımız Murat Kefli ve Türkiye’nin altın kemerli Kırkpınar efsane ağası Seyfettin Selim ve Yeşilova mahallesi muhtarımız Ali Kabil var. Biz sadece futbola endeksliyiz ve kulaklarımız her türlü dedikoduya kapalı. İşimize bakıyoruz. Birinci amatör lig’te emin adımlar ile play-off a doğru yürüyoruz” dedi.

 

Hedef uzun vadeli

 

Yeşilova Adapazarıspor idari menajeri Ahmet Kurt ve antrenörü Beytullah Yeşilbağ yaptıkları açıklamada takımda Yeşilova mahallesi gençlerinden 8 futbolcu olduğunu belirterek “Amacımız doğrultusunda gençlerimizi sahaya sürdük kadromuz şimdilik yeterli, 1 amatörde önce play-off sonra süper amatör lig hedefi ile ilerliyoruz uyum içindeyiz, BAL ve 3. Lig neden olmasın” şeklinde konuştular.

AdminAdmin