EĞİTİM
Giriş Tarihi : 24-02-2022 17:47   Güncelleme : 24-02-2022 17:47

İl Müdürü Savaşçı: “Öğretmenler aşılamada toplama örnek olsun” 

Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kaynarca Kulaklı İlk ve Ortaokulu ziyaretinde öğretmenlere, “Her konuda olduğu gibi aşılanma konusunda topluma öncülük edin” dedi. 

İl Müdürü Savaşçı: “Öğretmenler aşılamada toplama örnek olsun” 

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın, Kaynarca İlçesi ziyaret programında Kulaklı İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden ziyaret ile ilgili yapılan açıklama şöyle: “Sınıf ziyaretlerinde LGS öncesi NEHİR projesi kapsamında yapılacak izleme sınavlarıyla ilgili öğrencilerle sohbet eden Müdürümüz, NEHİR projesinin öğrencilerimize sınavlara hazırlık noktasında çok faydalı olacağını belirtti.

Kulaklı İlkokulu ve Ortaokulu ziyaretinde öğretmenlerimizle de bir araya gelen Müdürümüz Savaşçı, Öğretmenlik Meslek Kanununun eğitim camiamızın çalışmalarına büyük destek olacağını ifade ederek hayırlı olmasını diledi.

Tüm dünyada etkisini sürdüren salgın hastalık konusunda aşı olmanın önemine dikkat çeken İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, her konuda olduğu gibi aşılanma konusunda da öğretmenlerimizin topluma öncülük etme görevini yerine getireceğinden kuşku duymadığını belirterek salgının getirdiği zorlukların ancak aşı olarak giderileceğini hatırlattı.

 

Kaynarca İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ozan Özkaya, İnşaat biriminden sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç ile ilçe millî eğitim yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde Müdürlüğümüz tarafından uygulanan #SporSakarya, #SanatSakarya gibi projelerin öneminden söz eden Müdürümüz Savaşçı, tüm öğrencilerimizin projelerde aktif olarak yer alması yönünde okul yönetici ve öğretmenlerimizin rehberlik yapmasının önemini vurguladı.”

AdminAdmin