SPOR
Giriş Tarihi : 07-03-2022 19:47   Güncelleme : 07-03-2022 19:47

Serkan Güleç 3’üncülük kupasını gala gecesinde aldı

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu 2021 Gala Gecesi, 5 Mart akşamı TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde Zorlu Enerji katkılarıyla Zorlu PSM’de gerçekleştirildi.

Serkan Güleç 3’üncülük kupasını gala gecesinde aldı

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından TOSFED Körfez Yarış Pisti'nde bin 500 metrelik yarı asfalt yarı toprak parkurdaki çoklu çıkış formatındaki yarış, 4 ayrı kategoride değerlendirilmiş, Kategori 3’de Kaynarcalı Serkan Güleç üçüncü olmuştu. 

Gala gecesinde kupasını alan Serkan Güleç, “Sakarya ve Kaynarca’yı en iyi şekilde temsil ederek yarışmalarımıza katıldık. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ralli, pist, offroad, karting, drift, tırmanma, rallikros ve klasik otomobil branşlarındaki ulusal şampiyonlar ile, baja, karting ve ralli kupalarında 2021 Demir Berberoğlu Sezonu’nda dereceye giren sporcu ve takımların ödüllerine kavuştuğu törene spor, iş ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

 

Gecede Başkan Üçlertoprağı, sponsor firmalara, organizatör kulüplere, il temsilcileri ve il gözetmen kurulları ve yurt dışında yarışan sporculara da teşekkür paketleri takdim etti.

AdminAdmin