EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-03-2022 10:35   Güncelleme : 08-03-2022 10:35

AK Parti Yönetimi ile SATSO yönetimi OSB'leri görüştü

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, AK Parti Sakarya İl Teşkilatı'nı ziyaret etti. Ziyarette OSB'ler ve Endüstri Master Planı üzerine görüş alışverişinde bulundular. İlçemizde şu anda biri faal biri kamulaştırma biri kamulaştırma ve kurulma aşamasında üçüncüsü yer tespiti yapılan 3 organize sanayi bölgesi bulunuyor.

AK Parti Yönetimi ile SATSO yönetimi OSB'leri görüştü

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Başkanlığı'na ziyaretten bulundu.

SATSO Yönetimi, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Parti Yönetimi, İlçe Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile biraraya geldi.

Altuğ, ziyarete ilişkin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Meclis Başkanımız Talip Kuriş İle birlikte İl Başkanımız Yunus Tever' i ziyaret ederek AK Parti İl Yönetim Kurulu, İlçe Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile biraraya geldik. İlimizin üretim potansiyeli, OSB'ler ve Endüstri Master Planı'mız üzerine istişare ettik" dedi. 
 

 

 

AdminAdmin