GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2022 11:53   Güncelleme : 26-03-2022 11:53

YERİNDE KOLTUK YIKAMA 54

Fatih ÜSTÜBİ - İletişim: 0 561 610 05 57 “Sakarya geneli Ev ve İş Yerlerinde ,Koltuk Takımları, Sandalye ,Yatak ,Araç Koltuk, Cafe Sandalyeleri, Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama Olarak Hizmetinizdeyiz.”

YERİNDE KOLTUK YIKAMA 54

Buharlı koltuk yıkama ile koltuklarınızın kirlenme süresini uzatabilirsiniz. Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde koltuklarınız artık daha uzun sürede kirlenecek.

Yerinde koltuk yıkama hizmeti aşamasında buharlı koltuk temizliği nasıl yapılır?

 

Yerinde koltuk yıkama hizmeti aşamasında buharlı koltuk temizliği nasıl yapılır? Çamaşır ve bulaşık yıkama aşamasında kullanılan sıcak ve basınçlı sudan çok daha yüksek sıcaklık derecesine gelen su, buhar haline getirilir ve bu buhar yüksek basınç ile temizlenmek istenen koltuk üzerine püskürtülür. Su buharı belirli bir ısı ve basınç değerine erişince iyonize olur. İyonize olan su buharı tanecikleri temas ettikleri yüzeylerde var olan kir tanecikleri ile bir bağ oluşturarak kir taneciğini var olduğu yüzeyden kopartırlar. Koltuklarda bulunan kirler bulundukları yerden koparıldıktan sonra Yerinde koltuk yıkama hizmetinin birinci aşaması bitirilmiş olur. Birinci aşamanın ardından yapılan güçlü bir vakumlama işlemi ile Yerinde koltuk yıkama sonlandırılmış olur.

 

AdminAdmin