GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-04-2022 19:48

Esnaf Odası Başkanı Kadir Yazgan Külliye'de

Cumhurbaşkanı Türkiye esnaf odası başkanlarını iftara davet etti: Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan, SESOB Yönetimi olarak iftara katılıyor.

Esnaf Odası Başkanı Kadir Yazgan Külliye'de

Cumhurbaşkanı iftara vet" class="taglink" title="davet Haberleri">davet etti: Oda başkanları ve yöneticileri Külliye'de!

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar daveti üzerine birlik yönetim kurulu ile birlikte Külliye'ye iştirak etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam 81 ilin Esnaf ve Sanatkarlar odaları Birliği başkanlarına ve yöneticilerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde iftar yemeği verecek. 

Bu akşam Külliye'de düzenlenecek iftar programına Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanları ve yöneticileri de davet edildi.

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan'ın yanı sıra Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan, Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ve birlik yönetim kurulu üyeleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar daveti üzerine Külliye'ye iştirak etti. 

AdminAdmin