SPOR
Giriş Tarihi : 20-04-2022 18:26

Adapazarıspor (Yeşilova) Kızılcıkspor Final Maçı Cuma Günü Canlı Yayınlanacak

Sakarya 1 Amatör Lig Play-Off 1 Grup  3 .hafta Final müsabakasında Mücadele Verecek  Adapazarıspor ile Kızılcıkspor arasında oynanacak olan Tekrar karşılaşması  22 Nisan 2022 Cuma günü 22:00 de Zafer Omay’ın Anlatımıyla YouTube Kışlaçay Medya Kanalında canlı olarak yayınlanacak..

 Adapazarıspor (Yeşilova) Kızılcıkspor Final Maçı Cuma Günü Canlı Yayınlanacak

18px;">Sakarya 1 Amatör Lig Merkez 4 Grupta 34 Puanla Liderlik Koltuğunda Bitiren Adapazarıspor  1. Amatör Karasu Grubunda 31 Puanla 1.sırada bitiren Karasu Temsilcisi Kızılcıkspor’u Erenler Atatürk Stadı 2’nolu Sahada Tekrar Konuk Edecek..

1. Amatör Play-Off 1. Grup 2.Hafta Puan Durumu

  • Adapazarıspor                 7 Puan
  • Kızılcıkspor                      7 Puan
  • Yeşillergençlikspor         0 Puan
  • Yuvalakspor                     0 Puan

1.AMATÖR LİG PLAY-OFF 1.GRUP 4. HAFTA TEKRAR FİNAL MÜSABAKASI

Kaynarca Yeşilovalı Adapazarıspor 1 – 1  Karasu Kızılcıkspor ile Cumartesi günü iki takımında kazandığı penaltıyla beraberlikle sonuçlanmıştı.Maçın Tekrarı Cuma Günü Tekrar Erenler Atatürk Stadında Oynancak Her iki takımda Süper Amatör için ter dökecek bu karşılaşmada beraberlik halinde penaltılarla sonuçlanacak..

KIŞLAÇAY MEDYA FİNAL MAÇININ NABZINI TUTACAK..

Kışlaçay Medya Yayın Yönetmeni Zafer Omay bir çok müsabakayı canlı olarak futbol severlere aktardığını belirterek iki güzide takımın süper amatör e yükselme maçını siz değerli izleyicilerimize maç sonu özel röportajlarla aktaracağız dedi.

22 Nisan Cuma Günü Erenler Atatürk Stadında Saat 22:00’de oynanacak olan Kızılcıkspor – Adapazarıspor maçı canlı olarak Alttaki oynatıcıdan yayınlanacak.

AdminAdmin