EKONOMİ
Giriş Tarihi : 07-05-2022 14:18   Güncelleme : 07-05-2022 15:55

Kadir Yazgan Yönetim, Tuncay Göktaş Denetim Kurulu'na seçildi

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 40. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Hasan Alişan kongrede yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan bir kez daha SESOB asil yönetim kuruluna seçilirken, Kaynarca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Tuncay Göktaş da Denetim Kurulu asil üyeliğine seçildi.

Kadir Yazgan Yönetim, Tuncay Göktaş Denetim Kurulu'na seçildi

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) 40. Olağan Genel Kurulu yoğun katılımla gerçekleşti. Kongreye sayılı günler kala adaylığını açıklayan Cevat Davulcu son dakikada adaylıktan çekildi. Mevcut Başkan Hasan Alişan'ın listesi delegelerden güven oyu istedi. Kongreye; AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Çiğdem Erdoğan Atabek, CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, ilçe belediye başkanları, meslek odaları başkanları katılım sağladı. 

ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

Kongrede tek aday olan Hasan Alişan; "Biz esnaf ve sanatkarlarımızın sesininduyurmak için olağan dışı çalışıyoruz. Artan fiyatlar şartlarına rağmen esnafımızı rahat ettirebilmek için çalıştık. Teşkilatımızın vizyonu ve misyonu var. Değişim dönüşüme her zaman hazırız ve bunun için de elimizden geleni yapıyoruz. Üyelerimizin hak ve menfaatlerini gözetmek için elimizden geleni yaptık" diye konuştu. 

 

 

AdminAdmin