EKONOMİ
Giriş Tarihi : 25-05-2022 05:51

Kaynarcalı firma internetten satışlar ile büyüdü

61 Yıldır Kaynarca ve çevresine ahşap ve mobilya sektöründe hizmet veren Duran Orman Ürünleri, pandemi de 25 ile satış yapmaya başladı.

Kaynarcalı firma internetten satışlar ile büyüdü

1961 yılında kurulan ve ahşap ürünleri imalatı ve mobilya alanında faaliyet gösteren Duran Orman Ürünleri müşterilerinin beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet çeşitliliğini geliştirmeye devam ediyor. Firma yöneticisi son dönemde yaptıkları yeniliklerle ilgili şu şekilde bilgileri verdi: “60 yıldır ilçemizde ve yakın bölgede faaliyet gösteren bir firmayız. Bugüne kadar en

önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve firmamıza duyulan itimatı  devam ettirmek oldu.”

 

DURANLAR PEN İLE PVC’DE DE VARIZ

“Firma olarak son dönemde yaptığımız en önemli değişikliklerden biri 2020 yılının sonunda PVC pencere ve kapı sistemleri üretim hattını hayata geçirmek oldu. Adopen üretici bayiliğini alarak bu yeni ürün grubunda da müşterilerimize hizmet vermeye başladık. PVC sektörünün lider markalarından biri olan Adopen markasını seçmemizde ürün kalitesine duyduğumuz güvenin çok önemli payı var.” 

 

İNTERNETTEN SATIŞLARIMIZ ARTTI

“Pandemi dönemi süresince müşteri beklentilerinde çok ciddi değişiklikler yaşandı biz de müşterilerimizin değişen beklentilerine yanıt vermeye çalışıyoruz. Son yıllarda ev yaşam kategorisinde internet satışlarında çok büyük bir büyüme olduğunu gördük ve Trendyol’da kendi imalatımız olan ranza, tv konsolu gibi ahşap mobilya ürünlerini satmaya başladık. Aynı ürünleri kendi e-ticaret mağazamızda da internet müşterilerine sunuyoruz. Şu ana kadar 25 farklı şehrimize ürün teslimatı ve kurulumu gerçekleştirdik. Hem ürün çeşidini hem de ulaştığımız lokasyon sayısını hızla artırmaya çalışıyoruz. Müşteri beğenisi ve yorumlarda aldığımız yüksek puanla öne çıkarak bu satış kanalında yer aldığımız kategoride büyük bir ilgiyle karşılaştık.”

 

MÜŞTERİ İLETİŞİMİNİ ÖNEMSİYORUZ

“Dijitalleşme bütün sektörleri etkiliyor, müşteriler de ihtiyaç duydukları bilgiyi diledikleri anda, herhangi bir yerden ulaşabilme beklentisi var. Özellikle mobilya sektörü gibi beğeni ve tasarımın öne çıktığı bir alanda müşterilerin oldukça fazla soru sorma ihtiyacı var. Biz de web sitelerimiz ve sosyal medya kanallarımızla çok sayıda müşteriye ulaşıyor ve onların sorularını yanıtlayıp ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri onlara sunmaya çalışıyoruz.”

AdminAdmin