GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2022 01:20   Güncelleme : 29-05-2022 01:47

Cengiz Kurtoğlu konserinde bir kişi silahla vuruldu

Kaynarca Festivali’nde Cengiz Kurtoğlu’nun konserinde bir kişi ayağından vuruldu. Karasu’ya bağlı Elmalı köyünden Mehmet adında soyadı öğrenilemeyen kişi 20 dakikadan fazla ambulans bekledi. Kan kaybına uğrayan yaralıya ilk müdahaleyi Kaynarca zabıta mensupları yaptı. Silahla vurulduğu öğrenilen kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı. 

Cengiz Kurtoğlu konserinde bir kişi silahla vuruldu

 

Olayla ilgili gözaltıların bulunduğu ve Kaynarca Emniyet Amirliğinde sorgulandıkları öğrenildi. Öte yandan seken bir kurşunun küçük yaşta bir çocuğu yaraladığı ve ambulansla hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. 

Aynı akşam olaydan bağımsız olarak başka olayların olduğu da görgü tanıkları tarafından belirtildi. 

Çıkan çatışmada vurulan M.T.'nin bacağından seken kurşun 3 yaşındaki E.F isimli bebeği yaraladı. Coşkulu kalabalık, silah sesi ile birlikte konser alanından kaçışmaya başladı. Kanlar içerisinde kalan yaralıya ilk müdahale bölgede sağlık ekiplerince gerçekleştirildi.

Olay sonrasında Kaynarca İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri kısa sürede olayda kullanılan silah ile birlikte 2 şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Yaralıların hastanedeki tedavisinin devam ettiği öğrenilirken, konuya ilişkin inceleme başlatıldı.

Depoyu sahte alkol imalathanesine çevirmişlerDepoyu sahte alkol imalathanesine çevirmişler

AdminAdmin