Advert
Advert
Advert
Kemalizm’i tartışmaya açamayız
Aytekin Ertuğrul

Kemalizm’i tartışmaya açamayız

Bu içerik 1483 kez okundu.

Op. Dr. Aytekin Ertuğrul
                        draertugrul@hotmail.com
 
CIA’ nın orta doğu uzmanları, 1980’li yıllardan itibaren, diyorlar ki: “Atatürkçülük ölmüştür. Ulus devletler dönemi bitmiştir. Türkiye, Osmanlı gibi çok kültürlü, çok dinli ve çok ırklı bir yapıyı benimsemelidir. Bunun için en iyi yol Ilımlı İslâm’dır. Etnik kimlikler kendilerini ifade edebilmelidir” 
Kemalizm nedir Alt alta yazalım kolay anlaşılsın:
Kemalizm bir ABD dolarını ilelebet 80 kuruş olarak tutmaktır( Bu gün itibari ile 3.525.000 TL dir.)
Kemalizm Bütçeyi DENK yaparak Türk milletinin cebinden parasını sofrasından yiyecek ve içeceklerini gasp etmemektir.
Kemalizm Millet hayatı tehlikede olmadığı hallerde Fırat kalkanı operasyonu yaparak  fidan gibi askerlerimizi toprağa şehit olarak düşürmemektir.
Kemalizm Türk milletinin anasırına düşman unsurları ve yaptıkları düşmanca tuzakları ( Açık bütçeler yaptırmak ve temeli bilim olan laik eğitimden uzaklaştırmalar)laik okullarda Türk milletine okutmaktır
Kemalizm altın ve döviz fiyatlarında yükselmeyi sıfırlamak fiyat artışlarını sıfırlamak 15 yılda hayatı %35 ucuzlatacak şekilde bir mutluluk düzeni kurmaktır.
Kemalizm Sayın M.A. gibi tarih yönünden zayıf bilgiler taşıyanların anlayabilecekleri ve Türk milletine anlatabilecekleri, kadar basit bir öğreti değildir. Kemalizm’in tek ifadesi vardır. "Hayatta en hakiki mürşit bilimdir." 
Ne tuhaf değil mi Yüce Müslümanlık dinimizin de ana ilkesi budur. Bu ana ilke Yüce Peygamberimiz tarafından Hadis-i Şerifle taçlandırılmış ve " Bilim Çin'de olsa bile gidin alın" denilmiştir.
.
Emperyalizmin Kemalizm’i düşman bellemesi ve “Atatürkçülük ölmüştür. Ulus devletler dönemi bitmiştir “ demesi normaldir. Ama Türk vatandaşlarının Kemalizm’e saldırmaları normal değildir.  Türk vatandaşlarının Kemalizm’e saldırmaları normal değil ise ne ad verilir onu da siz bulun.  
 
 Yeni Yıl Tebrikimiz
 
Çok Değerli okurlarımız, Yurttaşlarım, bu yurdun çilesini, enflasyonunu, faşizmini ve hukuksuzluğunu birlikte paylaştıklarım
 
Yüce  yaratan Vahiy yolu ile gönderdiği ilkelerde diyor ki:"  
OKU"yup   Okutmazsanız, Düşüncelerinizi yazmaz, Tüm insanlığın ve Ümmet-i  Muhammed’in okumasına sunmazsanız,  Yüce Peygamberimiz diyor ki;  Bilim Çin'de bile olsa gidip almazsanız, Beşikten mezara bilim okumazsanız,  Ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk diyor ki: DENK bütçe için mücadele etmez ve DENK bütçe yönünde kesin karar sahibi olmazsanız 2017 da size mutluluk ve başarı  yok. Bu duygu ve düşüncelerle 2017 yeni yılınızı en derin sevgi, saygı, mutluluk ve başarı dileklerimle kutlarım 
 
Op. Dr. Aytekin Ertuğrul

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
Akyazı ve Kocaali hariç afet bölgesi ilan edilecek
Akyazı ve Kocaali hariç afet bölgesi ilan edilecek