Advert
Advert
Advert
Uyarmalara kulak Asan Yok
Aytekin Ertuğrul

Uyarmalara kulak Asan Yok

Bu içerik 1397 kez okundu.

Uyarmalara kulak Asan Yok     
Op. Dr. Aytekin Ertuğrul
( E) Dz. Tbp. Kd. Alb.
draertugrul@hotmail.com      
Benim oğlum bina okur döner döner gene okur. Bu bir halk deyimidir. Sanki bu günler için yazılmıştır. Herkes dönüyor dolaşıyor bina okuyor. Bina burada bir semboldür. Ayni şeyleri söylüyor ve okuyor anlamında bir halk deyimidir.
Neden böyle yazdık. İktidar artık tükenmiştir. Yeni sentezlere artık varamaz. Teslim aldıkları o güzelim Cumhuriyet şimdi yerlerde sürünmektedir. Haçlılar bize Ilımlı İslam diye bir kalpak giydirdiler. Bu kalpak iyi bir kalpak değildir. Biz neden gerçek İslam varken Ilımlı İslam oluyoruz. Çünkü biz olmuyoruz bizi haçlılar ılımlı İslam yapıyorlar. Acaba ılımlı İslam nedir. Dünyada Ilımlı İslam  diye bir şey yok. Çünkü bu İslam Kur’an da emredilen İslam değildir. Haçlı gizli servislerinde Müslümanlığın yok edilmesi için 1600 tarihinden beri değiştirerek bizim gerçek dinimize dönmemizi engellemek için uydurulmuş hurafelerden ibarettir. Gerçek İslam’a biz 1923 te geri döndük. En büyük İslam dini mücahidi Atatürk’ün başkomutanlığında Haçlılardan yurdumuzu da saf temiz dinimizi de geri aldık. Saf dinimizde neler var bir bakalım.
- Bilim Çin'de bile olsa gidip alınacaktır
- Yüce Allah’ın ilk emri " OKU" dur. Uygulanacaktır.
Komşun açken sen onu doyurmadan tok yatmayacaksın.
- Yaşadığımız dünya Cennet haline getirilecektir.
Yarın nesillerimizin yiyeceklerini bu günden tüketmeyeceksin.
Haçlılarla birleşerek Türk parasını ezip değil sadece komşumuzu Ümmet-i Muhammedi aç sefil perişan etmeyeceksin.
- Ayağını yorganına  göre uzatarak Ümmet-i Muhammedi-i  Haçlılara muhtaç hale getirmeyeceksin..
- Hiç ölmeyecekmişiz gibi çalışılacak yarın ölecekmişiz gibi kul hakkı ile yaşanmayacaktır.
 
1950 den sonra  harici bedhahlarımız dinimizi elimizden almak için dâhili bedhahlarla işbirliğine girerek  1600-1923 yılları arasındaki Haçlı gizli servislerinin Türk milletini yok etmek için uydurdukları hurafeleri ve  uydurmalarını din diye yeniden önümüze getirmişlerdir. Önce bizi bilimden uzaklaştırark dinimizden de uzaklaştırmışlardır. İşte o devirden kalma her uygarlık ve bilim yolundaki buluşlar için kullanılan  “ Gavur icadı” sözü bizi Haçlıların bilimden uzaklaştırmak için servis ettirdikleri bir koca yalandır.
İsterseniz şimdi kimsenin dininden biliminden, vatan severliğinden, milliyetçiliğinden asla şüphe edemeyeceği Mehmet Akif Ersoy bu dönem için ne diyor? Onu genç tarihçi doğru tarihçi araştırmacı tarihçi   Borçkalı hemşerimiz  Sözcü gazetesinin yazarı Atatürk dönemi tarihçisi Sinan Meydan’dan okuyalım, yazalım ve düşünelim.
" Mısır'da 11 yıl kaldım. Fakat on bir saat daha kalsaydım çıldırırdım. Sana halisane (Gerçek) fikrimi söyleyeyim mi? İnsanlık da Türkiye’de, Milliyetçilik de Türkiye’de, Müslümanlık da Türkiye’de, Hürriyetçilik de Türkiye’de" ALLAH BENİM ÖMRÜMDEN ALSIN MUSTAFA KEMALE VERSİN."(*)
 Müslümanlık tarihinin en son CİHAT savaşını yapan Müslüman Türk Ordularının başkomutanı Atatürk’e Müslüman değildir diye saldırmak ahlaksızlığın ötesinde Türk milletine hainlik kokan bir davranıştır.
Tarih bizi kendimize dönmek durağına getirmiştir. 

Bu durak Müslümanlığımıza, yüce Dinimize, Yüce Dinimizin temeli olan okumaya, bilime, ömrümüzü bilim öğrenmekle geçirerek Müslümanlara ve tüm insanlığa bilim yolunda öncülük etme durağıdır. Onun için bizi bu duraktan alıkoyarak Haçlı esiri, Haçlı kölesi, Haçlı uşağı yapmak amacıyla 14 Mayıs 1950 den bu yana açık bütçeler yaptıran, laik eğitimden uzaklaştıran bir simidi 1.000.000 TL ye bize aldıran, bir bardak çayı 2.000.000 TL ye içiren bilime uymayan Haçlı siyasetine “ HAYIR” demek zorundayız. Allah Türk milletinin yardımcısıdır. Başarılar dilenir.
 
 
(*)Sinan Meydan: Bir Ömrün Öteki Hikâyesi.4. Baskı 2012 S.673-679

 
NOT: TSK  de Türban vs gibi dini işaretleri kullanmak serbest edildi. Bu  düşüncesiz ve arksında bilim olmayan bir uygulamadır. Türkiye'de yapılacak işler arasında yeri  önceliği ve gerekliliği yoktur. Siz önce DENK bütçe yapın Haçlılara Türk parasını ezdirerek Türk milletini ezdirmeyin. Öncelikli işiniz budur.  O zaman zaten Yüce dinimizin gereğini de yerine getirmiş olursunuz.Üniforma dünyanın bütün ordularında tektir. Ve orduya giren o üniformayı şerefle taşır. Kışladan çıkınca da istediğini giyer. Bu uygulama, dini değerlerimizle oynayarak ilerleyen haçlıların amaçlarına uygun tam bir bilgisizlik aymazlık gaflet örneğidir.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı biberiye hasatı yaptı...
Belediye Başkanı biberiye hasatı yaptı...
Devrilen traktörün altında hayatını kaybetti
Devrilen traktörün altında hayatını kaybetti