Advert
Advert
Advert
Kısa Kısa 27 Mayıs Haftası Yazısı
Aytekin Ertuğrul

Kısa Kısa 27 Mayıs Haftası Yazısı

Bu içerik 1580 kez okundu.

Kısa Kısa 27 Mayıs Haftası Yazısı

Op. Dr. Aytekin Ertuğrul

draertugrul@hotmail.com

27 Mayıs 1960 ihtilalı Türkiye Cumhuriyetinin emperyalizmin zulmünden kurtarmak “DENK Bütçeye+ Laik eğitime” dönmek amacıyla yapılmış ama başarılamamış bir ihtilaldır. Tarih bunun böyle olduğunu yazmıştır/ yazacaktır.

Yüce Dinimizi Din Bezirgânlarına bırakamayız.

  AKP iktidarı tam 15 senedir Kuran-i Kerimde yazdığı gibi Müslümanlık ilkelerini izlemiyor. Müslümanlık bilim eğitimidir.

 Bilim nerde ise gidip almaktır. 

Ve beşikten mezara bilim "OKU" maktır.  

Ne kadar okumaktır? 

En az düşmanlarımız kadar

Harici bedhahların Türk milletini yok etmek için 1600 yıllarından  1920 yılına kadar uyguladıkları  eğitim programı ile yetişen gençlerimizin yurdunu savunamadığı ve SEVR anlaşması ile yurdumuzu düşmanlarımıza teslim ettiği gerçeği unutulmuştur. Bu gün de 14 Mayıs 1950 den sonra izlenen aynı yoldayız. Bu yol eğitim yolu ile  "VATANA İHANET" yoludur. Müslüman isek ki " Elhamdülillah öyleyiz. İzleyeceğimiz eğitim yolu ve rotasını yazıyorum.

Müslümanlar en az harici bedhahlarımız kadar okumalıdırlar.

- Müslümanlar beşikten mezara bilim okumalıdırlar.

- Müslümanlar Bilim Çin'de bile olsa gidip almalıdırlar.

-Bilimle ilgilenmeyenler eksik Müslüman’dırlar.

1600.1920 arasında bilime "GAVUR İCADI" deniliyordu. Bilime gavur icadı denilen yerde Müslümanlık olmaz. Bu ve benzeri faaliyetler Müslüman’ın yurdunu elinden almak isteyen             " Dâhili ve harici bedhahların" faaliyetleridir. NOKTA. BUumübarek Ramazan ayında Müslümanlığın temeli olan bilime dört elle sarılmalıyız.

Sözcü Gazetesinin Savunması

Sözcü Gazetesine bir operasyon düzenlendi. Operasyon bir saldırıdır sonuçta. Onun için biz yazarlara göre saldıran kişinin veya kurumun ne dediği niçin saldırdığı önemli değildir. Önemli olan savunmadır. 

Sözcü gazetesinin Genel Yayın Müdürünü dinleyelim ve işi çözelim.

Sözcü gazetesinin nasıl bir gazete olduğunu Genel yayım müdürü Metin Yılmaz açıklıyor.  İşte açıklamasıŞaka gibi... Bizim ne işimiz olur FETÖ ile? Kimse onlara FETÖ demezken biz diyorduk. Bizim bu örgütle 30'un üzerinde de davamız var. Ergenekon sürecinde 'darbeci' dediler. Şimdi de 'FETÖ'cü' diyorlar. Çok yazık. Biz gazeteciyiz, hiçbir şeyci değil. Bu gazetede 650 kişi alnının teriyle helâl yoldan ekmek yiyor. Ellerini çeksinler milyonların sahiplendiği, milletin sözcüsü, halkın sözcüsü olan bu temiz gazeteden" dedi. Bu savunmayı alkışlıyoruz ve bu savunmaya bütün Türk milleti gibi katılıyoruz

 Sözcü Gazetesi Hiç Kusursuz bir gazete midir? HAYIR:

 

 Çünkü sözcü Gazetesi bana göre Türk Milletinin 14 Mayıs 1950 den sonra uğradığı     “ BÜYÜK İHANETİ Bir ABD doları 80 Kuruş iken 3.570.000 TL ye çıkarılmasınısistemli olarak ele alan bir muhalefet yapmıyor. Yazarları ık bütçeler yolu ile Türk milletinin cebinden paralarını sofralarından yiyecek ve içeceklerini aldıklarını Türk milletine açık bir dille anlatan yazıları yeterince yazmıyorlar. 

Hepinizin mübarek RAMAZAN” ayını saygı selam ve sevgilerimle kutlarım.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
14 yaşındaki Semih feci şekilde can verdi
Akyazı ve Kocaali hariç afet bölgesi ilan edilecek
Akyazı ve Kocaali hariç afet bölgesi ilan edilecek