Advert
Advert
Advert
Başkanlık+Müslümanlık+ Ayvalık Sahillerine Vuran Cesetler​
Aytekin Ertuğrul

Başkanlık+Müslümanlık+ Ayvalık Sahillerine Vuran Cesetler​

Bu içerik 1710 kez okundu.

Başkanlık+Müslümanlık+ Ayvalık Sahillerine Vuran Cesetler​

Bu gün çok ağır bir duraktayız. Durum iyi değil. Sayın Cumhurbaşkanımız da bunu kabul ediyorlar. Ben tekrar tüm icranın başına geçersem işler düzelir diyorlar. Cumhurbaşkanımızın başkanlık istemesinin anlamı budur.

Ortadoğu’da Müslümanlık kalmadı. Müslümanlar Müslümanlığı aramak ve bulmak Ortadoğu’daki cehennemden canını kurtarmak için Haçlı ülkelerine gizili ve kaçak olarak girmeye çalışıyorlar. Ayvalıkta karaya vuran 15 Müslüman cesedinin anlamı budur.

Dâhili ve harici bedhahlar 1600 yılından bu yana Müslümanlara Müslümanlık yaptırmıyorlar. Aksiyom  diye bir terim vardır. Aksiyom kelimesinin öz Türkçe karşılığı belittir. Belit ise: Kendiliğinden apaçık olan şey. Örnek: Bütün  parçalarından büyüktür. İki nokta arasında en kısa yol bir doğrudur gibi apaçıktır. İspatı gerekmez akıl ve mantığımız bunları kolaylıkla kabul eder

İşte yukarıda yazdığımız” Dâhili ve harici bedhahlar 1600 yılından bu yana Müslümanlara Müslümanlık yaptırmıyorlar”  cümlesi de bir Aksiyomdur.  Neden bunun böyle yazdık. Bir dayanağımız var ki bunu böyle yazdık. 

Müslümanlık nasıl yapılır? Bilimle bilim yolundan gitmekle yapılır. Bilim olmayan yerde Müslümanlık kalmaz. Kanuni’nin son şeyhülislamı Ebusuut Efendi Kanuni Sultan Süleyman’a bir fetva veriyor.Medreselerde matematik fıkıh astronomi fizik ve kimya gibi dersler okunursa Müslümanlık kalmaz.

 Oysa durum tam tersi idi.  Medreselerde matematik fıkıh astronomi fizik ve kimya gibi dersler okunmazsa Müslümanlık kalmaz.

 Diyeceksiniz ki bu işin Haçlılarla ilgisi nedir? Haçlılar biz bilim yolundan giden gerçek Müslüman olduğumuz sürece Anadolu’yu bizden geri alamazlar. Bu gerçeği görmüşler ve ta o zamandan beri planlarını açık, gizli ve sinsi sinsi yapmışlardır. Memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar da gaflet ve dalalet ve hatta hıyanetle Haçlıların bizi bilimden uzaklaştırma amaçlı planlarına alet etmişlerdir. Müslümanlığın temeli olan bilimden Türk milletini uzaklaştırmak için Haçlı oyunları o tarihte başlamıştır. Bu da bir aksiyomdur.

Yalnız namaz kılmakla oruç tutmakla tam Müslüman olunamaz. Müslümanlığın Kuran’dan gelen ve Hadis-i  Şeriflerden gelen şartları vardır

“OKU” yacaksın. Okuduğunu anlayacaksın. Anladığını yazacaksın.

Yalan söylemeyeceksin. Komşun açken sen tok yatmayacaksın. Komşunu Haçlılarla birleşerek aç bırakmayacaksın.

“ Beşikten mezara bilim okuyacaksın

. 14 Mayıs 1950 den bu yana “ Demokrasi kahramanlarımızın” yönetiminde her gün bilimden uzaklaşa uzaklaşa Müslümanlıktan da uzaklaştırıldık. Bu gün nerede ise oruç ve namazdan başka hiçbir sahada Müslümanlığımız bırakılmamıştır. İste size bir aksiyom daha. 

14 Mayıs 1950 den bu yana Türkiye’de bilim yok. Ya ne var. Kardeş kavgası var. Neden çıkıyor bu kardeş kavgası. Bilimsizlikten. Çünkü bilim diyor ki hangi çeşit ekonomik düzen uygulanırsa uygulansın asgari başarı şansı “DENK” bütçedir. Bütçe DENK değil açıksa ne yaparsanız yapın milletinizi mutlu edemezsiniz. Millet de size güvenmez ve sevmez. Bir gün kandırdığınız insanla burada kuran var namaz var oruç var ama bilim yok bu ne biçim Müslümanlıktır diyerek isyan bayrağını çekerler. İşte size bir başka aksiyom daha. Yazıyı bitirelim çünkü bize tahsis edilen alan bu kadar.

Bizi bugünkü açmazdan ne yeni Anayasa ne de başkanlık sistemi kurtarır. Bizi ancak ve ancak Müslümanlığa dönmek kurtarır. Müslümanlığa dönmenin de şartları bellidir.

Beşikten mezara bilim okutacağız

Bilim Çin’de bile olsa gidip alacağız 

Haçlılarla işbirliği yaparak Müslüman Türk milletini aç bırakmayacağız.

Ayağımız yorganımıza göre uzatacağız ve haçlı düşmanlarımıza ümmeti Muhammedi muhtaç etmeyeceğiz. 2016 da Türk milletine gerçek Müslümanlıkta bilim yolunda başarılar dilenir. Bilim olmayan yerde Müslümanlık olmaz Müslümanlık olmayan yerde “ Yurtta sulh cihanda sulh” olmaz. İşte size bir aksiyom daha.

Ayvalık sahillerine vuran 15 adet Müslüman cesedi kandırılmış ihanete uğramış Müslüman insanların  acı dramıdır. Onlar Ortadoğu da kalmayan Müslümanlığı  Haçlı ülkelerinde aramaya  çıkan Müslümanlık ararken şehit olan gerçek Müslümanlardır. Hepsine allan rahmet etsin

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı biberiye hasatı yaptı...
Belediye Başkanı biberiye hasatı yaptı...
Devrilen traktörün altında hayatını kaybetti
Devrilen traktörün altında hayatını kaybetti