DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Aytekin Ertuğrul
Aytekin Ertuğrul
Giriş Tarihi : 12-10-2021 08:08

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın bir Yokuşundayız 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın bir Yokuşundayız 

Op. Dr. Aytekin Ertuğrul 

draertugrul@hotmail.com 

 

Çok değerli analizci yazar  Sayın Safa Yürükel diyor ki:  

“Evet AKP iktidardan bir an önce gitmeli tabi ki. 

Ama bu şekilde AKP gitmez. 

Desteği Halk arasında git gide azalan AKP tekrar gereksiz yere güçlenir. 

Bazı iyi niyetlide olsa AKP’den kurtulmak için yanlış stratejiyle yaptığınız hatalardan dolayı umutlarınızda yıkılır.” 

Ve hem kendinize hem de Türkiye’ye zarar verirsiniz 

Buna karşılık AKP’nin iktidardan nasıl gönderileceği esasında çok bellidir. Türkiye’de iki çeşit siyasi düşünce vardır.  

 1. Türkiye Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa eden Kuvayı Miliyeciler 
 2. Türkiye Cumhuriyetini 30 Ekim 1923 te yıkmaya karar vermiş bulunan dahili ve harici bedhahlar 

  AKP nin gaflet veya ihmali –nedir ki gitsin diyoruz orada az da olsa anlaşmak gerekir. AKP  19 senede 19 bütçe yapmıştır hepsi de açıktır. Toplam açıklar 800. Milyar TL yi bile geçmiştir. Hizmet Karnesi çok kötüdür: İşte AKP nin Güncel ( 6 Ekim 2021) hizmet karnesi 

  Bir gram altın 2003 te 18 YTL iken 505. YTL ye çıkmıştır. Artış 28 mislidir 

   ABD Doları 2003 te 1.660.000 TL iken 8.830.000 çıkmıştır. Artış 6,6 mislidir 

  Çeyrek altın 2003 te 24 YTL den 815 YTL ye çıkmıştır. Artış 34Mislidir 

  Bu tabloya DENK bütçe yaparak dur demeden Türkiye Cumhuriyetinin yıkılışına dur demiş olmayız. Açık bütçeler kaynağını Anayasamızdan almayan bir gaflet uygulamasıdır. Yasalarımız ve Anayasamız  açık bütçelerle açılan bu yıkılış yoluna izin vermemektedir.  

   

  Büyük Ada İskelesi TUGVA İşgali Altında Mıdır? 

   Büyükada İskelesinin üzerindeki alan TUGVA vakfına 2500 TL ye kiraya verilmiştir. Kiracı TUGVA Vakfı kira sözleşmesine aykırı bir şekilde düğün salonu olarak kiraya verilmiştir. Kullanımı  sözleşmeye aykırı olduğundan Mahkemece tahliye kararı verilmiştir. Tahliye kararını icraya gelen belediye zabıtalarını Adalar kaymakamlığının polisleri engellemişlerdir. Demokratik hukuk devletinde böyle bir uygulamayı insan rüyasında görse hayra yormaz. 

  Zavallı Türkiye'm sen nerelere sürüklendin, ne oldu sana. Tuz da kokmuş insan da kokmuş. Paranızı devletiniz ezdiği zaman bu olaylar onun sonucunda oluşur. Bir ABD dolarını Atatürk döneminde 80 kuruşa alırken, bugün  tam tamına 8.980.000 TL ye alırsın.  İşte tuzun koltuğu yer burasıdır. 

  DENK bütçe ile bu karanlıktan çıkılır. DENK bütçe yapın karanlıktan çıkın diyenler Kuvayı Miliyecilerdir. Bu yol iyidir " Durmak yok yola devam" diyenler Türk milletini tam manasıyla iflasa sürükleyen karanlık insanlardır. 

   

  28 Şubat Kahramanları Hala Hapisteler. 

  Sayın Yargıtay Onursal Ceza Daire Başkanlarından Sayın Hamdi Yaver Aktan'ın 7 Ekim 2021 tarihli Cumhuriyet Gazetesinde “Usul hukuku açısından 28 Şubat Davası”  başlıklı güncel ve öznel bir  yazı yazmıştır. Yazının tamamı aşağıdaki, linktedir. Dava süresince ilk soruşturmadan Yargıtay 16 Dairesi arasındaki onama süreci dahil süreçte yaşanan hukuk usulü ihlallerinde  insanın küçük dilini, yutabileceği kadar usul hataları yapılmıştır. 

   Yazının tarihi bir yazı olması, TSK nin tasfiye faaliyetlerinden biri olması nedeniyle mutlaka okunmalı tartışılmalı üstünde düşünülmelidir. Komutanlarımız Yaşlı oldukları için değil suçsuz oldukları için tahliye edilmelidirler. Türkiye son 3 yılın bütçe açıkları  ( 2019=81 Milyar), 2020 139 Milyar ve 2021 246 toplamda 446 milyardır. Bu hukuksuzluğu da eklersek, bu terazi bu sıkleti çekmez. Türk milletini hukuk devletinden çekip hukuk devleti dışına çıkarmaya bu kaçıncı teşebbüstür. Hapisteki Kahramanlarımız hatırlayalım: Org. Ahmet, Koramiral Aydan Erol,  Org. Cevat Temel Özkaynak, Org Çetin Doğan, Org. Çetin Saner, Org. Çevik Bir, Tümg. Erol Özkasnak, Org.  Fevzi Türkeri,  Org. Hakkı Kılınçİdris Koralpİlhan KılıçKenan DenizVural Avar ve Korg. Yıldırım Türker hakkındaki müebbet hapis cezasını onadı. 

  https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarlar/olaylar-ve-gorusler/usul-hukuku-acisindan-28-subat-davasi-hamdi-yaver-aktan-1874794 

   

  Millet İttifakı Cumhuriyetimizin İlelebet payidar kalması hareketi midir? 

  Millet ittifakı adı verilen topluluk aslında siyasi bir alternatif veya program   ileri sürmüyor. AKP neyi yanlış neyi doğru yapıyor? Biz neyi doğru yapacağız ve yanlışı nasıl gidereceğiz ve meydana gelen zararları nasıl telafi edeceğiz  noktasında bir aydınlık ve  program görülmüyor. Atatürk ilklerinden en önemlileri, sırası ile kayıtsız ve şartsız ulusal egemenlik, Bölünmez bütünlük, Yurtta sulh cihanda sulh. DENK bütçe ve laik eğitimdir.  

  DENK bütçe ve laik eğitimi, ağzına almayanlar kendilerine ne ad verirlerse versinler Türk milletini tam olarak temsil edemezler. Türk milleti şu anda açık bütçelerle tam manasıyla iflasa sürüklenmeye devam ediyor. Bağımsızlığımız zaten tartışmalıdır. Her geçen gün bağımsızlığımızı daha fazla kaybediyoruz.  

  2003 te bir gram altın 18 TL iken bu gün 505 YTL dır. Bölelim. 505:18=28. Bir gram altın 28 misline çıkaran bir yönetimin eleştirisi olmaz. Eleştirilemez. Çünkü Bu bir birinden açık bütçelerden kaynaklanan bir gaflet olayıdır. 

   Eyy Türk Milleti ilk hedefiniz DENK bütçedir ileri denilecek günlerden geçiyoruz. Denk bütçe için ileri çünkü aksi halde bağımsızlığımız da gider Cumhuriyetimiz de kim bunu bize emretmiştir Bakın kim emretmiştir 

  Bugünkü savaşmalarımızın gayesi tam bağımsızlıktır. Bağımsızlığın bütünü ise ancak mali bağımsızlıkla mümkündür. Mali bağımsızlığın korunması için ilk şart bütçenin ekonomik bünye ile orantılı ve DENK olmasıdır. Mustafa Kemal Atatürk  

  Sağlık Bakanlığımız Yok Tedavi Bakanlığı var 

  Bunu neden böyle yazabiliyoruz. Başlığımıza koyduğumuz görüş tamamen doğrudur. Sağlık Bakanlığımız yoktur tedavi bakanlığımız vardır. NEDEN böyle yazıyoruz DSÖ ( Dünya Sağlık Örgütü sağlığı şöyle tarif etmektedir.” “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, bedence, ruhça ve sosyal yönden tam iyilik halidir.” Bu tanımda bedence ve ruhça iyilik hali sağlığının bilinen yönüdür. “Sosyal yönden tam iyilik hali” yeni ve açıklanması gereken bir kavramdır.” 

  Bu tanımın içinde tam sağlam olmak var. Ayrıca sağlamlığını sürdürmek var. Enflasyon ve açık bütçeler insanların ceplerinden paralarını sofralarından yiyecek ve içeceklerini alan bir sistemdir. Enflasyon ortamında yaşayan toplumlarda DSÖ tarifi ile belirlenen sağlık bulunamaz. Bu nedenle biz T.C. Sağlık Bakanlığı yerine T.C. Tedavi Bakanlığı denilmesi gerçeği tam ifade eder diyoruz. Eğer bakanlığımız sağlık bakanı olmak istiyorsa Türk insanının cebinden paraları sofrasından yiyecek ve içecekleri alan açık bütçe ve enflasyona karşı olmak DENK bütçe taraftarı olmak zorundadır. Bakanlar kurulunu da bu yolda etkileyerek Türkiye’de açık bütçeler son vermek üzere mücadele bayrağını göndere çekmelidir.  Ayine si iştir kişinin.  Dost acı söyler 
NELER SÖYLENDİ?
@
Aytekin Ertuğrul

Aytekin Ertuğrul

DİĞER YAZILARI Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun Hapis cezaları 2022 Yılı Türkiye için Zor Bir Yıl Olacaktır Ulusal Egemenlik Var mıdır?  Seçilecek Cumhurbaşkanımızın Özellikleri neler olmalıdır   AKP Gidici midir  Yine Açık bütçeler Yine enflasyon DİSK’in + STK ların + Siyasi Partilerimizin Tarihi Görevleri   Muktedirlik Nedir  Zamlar Yağmur Gibi Yağıyor   Açık Bütçe Sebep, Zam ve Enflasyon Sonuçtur 28 Şubat Nedir?  TARKAN’dan Geççek Şarkısı Cumhuriyetimizin Temelleri Sarsılmıştır Sayın Cumhurbaşkanım Hukuksuzluk En Büyük İnsanlık Ayıbıdır     28 Şubat’a doğru Dört Nala  Bu Ülkeye Gerçek Anlamda Demokrasiyi Getireceğiz  Yeni Yıl Yavaş Ol  Türk Milletinin Yeni Yılı Kutlu Olsun Yeni yıla girerken karmaşa ve gaflet var 2022 Yeni Yılı Yokuşunda Durum Vahim Yolumuz Nereye. Rakamlar Bizi Uyarıyor Mu?  2022 Yıl Başına Doğru Gidiş Nasıldır Cumhuriyetimizin 98.yılında Türk milleti mahzundur   Cumhuriyetimizin 98'inci yılında acı bir noktaya gelindi Atatürk TL si İle Sayın RTE TL si Nedir? Başkanlık Sisteminin 3 Yıllık Karnesinden kısa kesitler   Bu Topraklardaki Kavgalar Bitmez Cumhuriyetimizin Gidişi İyi Değildir Kahramanlarımızın Rütbeleri de Söküldü Açık Bütçelere Devam Demek Ne demektir Kahramanlarımız hapiste Yangın, Yangın .Seller ve Hukuk Devleti Yangın, Yangın ,Yangın Seçime Girecekler İçin Etik Manifesto Biden ve Erdoğan görüşmeleri Güney Beldesi Seçimlerinin Türk Milletine öğrettikleri Güney Beldesi Seçimlerinin Türk Milletine öğrettikleri Hakimlerin Vicdani kanaatleri Bu Hafta Yaşadıklarımız Güzel Günlere Gitmediğimizin Belirtileridir Çöken Nedir? Kimdir? Bütçe Açıkları ve Enflasyon Batağında Çabalamaya Devam Acı Acı Köy Enstitülerini Anmak 104 (E )Amiral İmzalı Bildiri ve Bütçelerimiz Dikkat!!!!! Nisan Ayından Sonra Mayıs Gelecek İstanbul sözleşmesinden Çıkan Türkiye NEREYE? Son Günlerin Eğrilikleri Mart Ayı İyi Gidiyor Mu? TSK nın Durumu Nedir? CHP Genel Başkanlığını Göreve Davet Ettik Boğaziçi Üniversitesi Neden kaynıyor Rize Lisesi'nden Öznel Anılar İktidar Anayasayı İhlal Eden İktidar ve Muhalefet Arı Kovanına Çomak Sokulmasın 27 Aralık ve Yeni yıl yazısı 2021 Mali Yılı Bütçesi TBMM'de Kabul edildi 2021 Yılına Doğru Kısa Kısa Durum Vahim Ama Umutsuz Değildir DANIŞTAY'DA Açtığımız 2021 Mali Yılı Bütçesi Davası Harbiyeli Aldanmaz ve Milliyetçi aldanmaz ne demektir Türk Milleti Acı Reçeteye HAYIR Diyecektir. Türk Milleti Acı Reçeteye HAYIR Diyecektir. Cumhuriyetin Ardından Ve Mesut Yılmaz’ın ölümü Tam Yol Uçuruma Doğru LOZAN Yolundan Gitmiyoruz Yaşamımızdaki, Günceller ve düşüncelerimiz Bindik Bir Alamete Gidiyoz Kıyamete Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş’ı yazmaya Devam Ayasofya Kararı ve Davalarımız Facebook ve Twitterleri, mailleri kapatmak akıl tutulmasıdır DENK BÜTÇE YAPMADAN AĞLAMAKTAN KURTULAMAYIZ Bir bardak suda fırtına Koparmak İki, değerli kitap İki askeri doktor yazar Yaşar Nuri Hoca'yı ve 27 Mayıs'ı Analım Ankara Barosunun Bildirisi (E) Hak. Tuğamiral Nafiz Kartal’ın Ardından Denk Bütçe Mücadelemiz sürüyor-2 DANIŞTAY'DA AÇTIĞIMIZ DAVA VE SAVUNMALARIMIZ Bu Gün Zor İki Yazı ABD Doları 200 Puan Geriledi Türkiye Korona'ya hazırlıksız yakalandı Milli Eğitimimiz ve Atatürk’ün direktifi 34 ŞEHİDİMİZİN ARDINDAN SURİYE-İBLİD’E MÜDAHALEMİZ NEDİR? 2020 deki Gidiş 2019 u Aratacak bir gidiştir 139 milyar açık bütçe ile enflasyon devam ediyor Kanal İstanbul Olmaz NEDEN? Türk milletinin en acı yılbaşısı ve Sözcüye verilen cezalar Yılbaşına buruk giriyoruz 2020 ye Doğru Gidiş Buruk bir Gidiştir 2020 ye doğru Kısa Kısa Özetler Asgari ücret nedir ne kadar olmalıdır? Türkiye’mizi Nereye sürüklüyorlar 2020 mali yılı bütçesi Gelecek Yılımızın Habercisidir DENK Bütçe Laiklik Kadar Önemlidir 10 Kasım Atatürk’ün ölüm tarihi değildir Cumhuriyetimizin 96. Yılında Gidiş İyi Değil Bu hafta yazı yazamadım Sayın Recep Tayyip Erdoğan İçin Zor Günlerden Çıkış Reçetesi Türkiye’de Rize Dahil 20 İlde Bayan Milletvekili yok AKP nin karnesi yine Yükselişle Geçti Atatürk Başkomutanımızdır ve Dünyanın En Büyük Müslüman Lideridir 30 Ağustos Yolları Dardır Geçilmez Hoş Geldin Boris Johnson Büyük devletlerin küçük devletleri yok etme/yıkma sistemleri Nedir? Temmuz Ayının İlk Yazısı İstanbul Seçimleri ve Sonrası 2 İstanbul seçimleri ve sonrası kısa kısa Kısa Kısa 2019 da Gidişimiz Nasıldır? Kısa Kısa Bayrama Doğru Yeni Askerlik Yasasının Düşündürdükleri 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı “Olmadı Be Reis” (*) "Karanlıktan Çıkış Yolu Vardır.(*)" Seçim sonuçları ve Köy Enstitülerini anmak Kılıçdaroğlu'na saldırıyı kınıyorum Yeni seçilen belediye başkanlarımıza açık mektup Seçimden sonra ekonomimiz nasıldır? Yerel seçim'de 9 ölü 101 yaralı Bu gün Siyasetsiz bir yazı Seçime Doğru Kısa kısa -2 Kısa Kısa 31 Mart 2019 a Doğru AKP tarihe inanmıyor Mart Ayı Dert Ayı Bu Gün Anlaşılamayan Şey NEDİR? Kaynarcalı Belediye Başkanı Adaylarına Sorularımız Bugün siyasetsiz bir anımız var Seçime doğru kısa kısa Eski Ankara Milletvekili Aydın Ünal AKP den ayrıldı Kısa Kısa 2019 a Giriş Yeni yılda eski davranışlara devam mı? 2018 yılının son yazısı ve düşünceler Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sisteminin ilk bütçesi kabul edildi Hukuk Türkiye’mizin Neresindedir. Türkiye’de Demokrasi Var Mıdır? Mahmut Makal'ın ardından Mahmut Makal'ın ardından Vedat Günyol Deneme Ödülü ve Enflasyon Cumhuriyet Gazetesinin Türk Milletine çağrısı ve Atatürk Hava Alanı Cumhuriyetimizin 95. Yılında siyasetimiz Nasıldır Sayın Cumhurbaşkanım Sayın Cumhurbaşkanım Maliye Bakanlığı enflasyonla mücadele kampanyası açtı İlerliyor muyuz? Geriliyor muyuz? Aziz Nesin'i analım Kısa kısa siyasetimiz nasıl gidiyor? Bir Soner Yalçın Kitabı “Saklı Seçilmişler”(*) Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığına Berat Albayrak'a açık mektup Kurban Bayramının Ardından Siyasilerimiz, yazarlarımız ve yöneticilerimiz için bayram tebriği Dolar yükseliyor TL eriyor neden ABD yaptırımları nedir Kötü gidişe çare arayan yok Seçime Doğru Dört Nala Seçimden sonra kısa kısa - 3 Seçimden sonra kısa kısa - 2 Seçimden sonra kısa kısa - 1 İlk Seçim Sonu Düşünceleri Seçime Doğru Son Yazımız Bir şeker bayramının ardından Gidiş iyi değil böyle gidemez - 3 AKP bizi nereye götürüyor? Doların yükselişi ve mübarek Ramazan'da enflasyon Seçime Doğru Dört Nala Seçime Doğru Kısa Kısa -2 Seçime Doğru Kısa Kısa -1 Binali Yıldırım diyor ki Seçim mi? Arayış mı? -2 Emekli Deniz K.K. Komutanımız Oramiral Özden Örnek Seçim mi? Arayış mı? -1 Bu seçim Erken ve bir Prematüre seçimdir? Erken Seçim mi? Baskın Seçim mi? 14 Nisan Haftasında Kısa Kısa Durmak yok yola devam Türk hekimleri seçime gidiyor Külliyen Nutuk İş Mafiş Sandıkların Korunması demokrasinin Olmazsa Olmazıdır Kısa kısa 14 Mart haftası yazısı 2018'de İYİ gitmiyor Mart Ayı Dert Ayı Yalnız Adam Durun bu Yollardan Gitmeyin Bu yol Yüce Yaratanımızın Vahiy Ettiği yol değildir Siyasetimizdeki karmaşa Afrin Harekati Nedir? Terör Belası Nasıl Biter Devlet Bahçeli+ Melih Gökçek’in dramları Yeni Yılın İlk Yazısı ve Düşünceler Bir Yeni Yıl Yazısı 2017 Biterken Gidiş iyi değil Ey AKP….Ey CHP Ey MHP ve Ey HDP Man Adası nedir? 24 Kasım Öğretmenler Günümüz Kutlu Olsun TBMM'de bütçe maratonu başladı Faşist Diktatörlük Nedir? İyi Parti Nasıl Olur AKP ve metal yorgunluğu Cumhuriyet Yıkılırken Kuzey Irak’taki Referandum Nedir Ne değildir.(*) Yeni Diyanet İşleri Başkanımız Hoş Geldi Safa Geldi Terörle Uyanıp Terörler Yatan Dünyada Yaşıyoruz. 9 Eylül Nedir? Adalet Nedir? İki buruk bayramın ardından “BÜYÜK TAARRUZ, BÜYÜK ZAFER” KISA-KISA 30 AĞUSTOS 2017 ye DOĞRU-2 Kısa kısa 30 Ağustos 2017'ye doğru... Yaş Kararları+ AK sevda 16 Yaşında Şehitler Açık Bütçe Şehitleridir 24 Temmuz Geldi Geçti Kısa Kısa 24 Temmuz ( LOZAN) Haftası Yazısı 15 Temmuz Darbe Girişiminin Ardından Bir Yürüyüşün Ardından Bir Şeker Bayramının Ardından Adalet Arayan Türk Milleti Ramazan Ayı Bizimkiler, Atatürk ve Fatih Ramazan Yazısı ve Hüzün Yazısı Kısa Kısa 27 Mayıs Haftası Yazısı Trump+ Erdoğan görüşmeleri Atatürk’e hakaret ettirilen Zavallılar. Sayın Deniz Baykal’a Açık Mektup Biz Bu Referandum Sonuçlarından Kuşkuluyuz NEDEN? Refarandumun son yazısı ve Dr. Hüsnü Bozkurt Referanduma doğru Kısa Kısa-2 Kısa kısa Referanduma Doğru -1 Gidişimiz dine ve bilime uygun değil Rakamlar Açık ve İnsafsızdır Gidiş İyi değil Böyle Gidemez. Evet mi hayır mı? Uyarmalara kulak Asan Yok Bu Hafta Canım Yazı Yazmak İstemiyor Biz Bu Anayasa Değişikliklerine Karşıyız NEDEN? AKP nin aldığı Referandum önlemleri Yapacağımız Referandum Nasıl Bir Şeydir Hükümet+ MHP nin Anayasa Değişiklileri Önerisi TBMM de geçirildi Anayasamız+Ne Olacak Anayasamızın Hali 2017 Bütçesi ve Yeni Yıldan Beklediklerimiz Kemalizm’i tartışmaya açamayız 2016'nın en acı haftasındayız Teröre Karşı Birlik Nedir? Kısa Kısa 10 Aralık Haftasına bakış Anayasamız Değiştirilmeli Midir? NEDEN (2) Anayasamız Değiştirilmeli Midir? NEDEN (1) 10 Kasım ve Atatürk’ümüz Terör kaderimiz değildir... Cumhuriyetimize bakışlar Kimse Atatürk’ten Daha Rizeli Değildir GATA+ Askeri Hastanelerimiz Kaynarca Sakarya'da bir ayda üç şehit Lozan Hezimet mi Zafer mi? Kaptanın pusulası Siyasetten uzak bir yazı Sayın Cumhurbaşkanımıza Açık Mektup Suriye Bataklığı Nedir? Askeri Hastanelerin ve GATA’nın durumu nedir? Terör TBMM hükümetleri ve acil anayasa Hukuk Dışı Yollardan Gidilmemelidir 15 Temmuz Düşünceleri-3 Darbe Teşebbüsünün anlamı ve geleceğimiz -2 Darbe Teşebbüsünün Düşündürdükleri ve geleceğimiz-1 Dost Acı Söylermiş Acı gidiş ne zaman duracak Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk’ün Ardından Ramazan Yazısı ve Sohbeti-2 Ramazan Yazısı ve Sohbeti Yeni Hükümet Programı ve Cumhuriyetimizin İlk Yılları Yeni Hükümet Programı ve Eski Hükümetin Azli 19 Mayıs Çok Önemli bir Gündür Durum ve Gidişat Nereye Davutoğlu’nun Olağanüstü Kongreye gitme kararı nedir? Sayın İsmail Kahraman Ulusal Egemenlik Bayramımız Herhangi bir gazetenin herhangi bir gününden Kısa Kısa Uçuruma Doğru Giderken Hal ve Gidiş Nasıldır Laik Eğitim Yok. DENK Bütçe yok. Bilim Yok= Müslümanlık yok 2016 Mali Yılı Bütçemiz ve Geleceğimiz -2 Lazlık nedir bilmeyen 2026 Yılı bütçemiz Terör Yine Terör Kılıçdaroğlu'na açık mektup Belediye Başkanlarımıza açık mektup Cumhuriyetimiz Yıkılırken Kurultay Notlarımız +Ana Muhalefet Nereye gidiyor? Yeni Yıl Açmazları Başkanlık+Müslümanlık+ Ayvalık Sahillerine Vuran Cesetler​ Yeni Yılın İlk Yazısı ve İlk Düşünceler Buruk Bir Yeni Yıl Yazısı 18 Aralık Yazısı Devlet Büyüklerimiz İçin Kur’an Kursu Gereklidir. 64. Hükümet Programı ve Türk Milletinin programı Can Dündar ve Erdem Gül Tutuklandılar 24 Kasım Öğretmenler Günümüzdür. Münafıklar Atatürk'ü sevmez Seçim sonu düşünceler-2 Seçim Sonu Düşünceler-1 Türk Milletine 1 Kasım İçin Özel mektup 1 Kasım Seçimlerine doğru acı ve tatlı başlıklar Hazinemizin Altın alım gücü %100 azalmıştı Ahmet Hakanı döven o 4 kişi değildir. I Kasım seçimleri+ Terör +Rize’deki Atatürk Heykeli Dâhili ve Harici Bedhahlarımız Neler Yapıyorlar Seçimlerden önce ilk yazımız Türk Milleti Zor Bir Geçitten Geçmektedir.(3) Türk Milleti Zor Bir Geçitten Geçmektedir.(2) Karanlıklara doğru giderken AKP + CHP Koalisyonu Neden Olmaz Suruç Katliamı Nedir?
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 • Süper Lig Ahmet Çalık SezonuOP
 • 1Trabzonspor3781
 • 2Fenerbahçe3770
 • 3Konyaspor3767
 • 4Başakşehir FK3762
 • 5Alanyaspor3761
 • 6Beşiktaş3758
 • 7Antalyaspor3758
 • 8Fatih Karagümrük3757
 • 9Adana Demirspor3752
 • 10Sivasspor3751
 • 11Galatasaray3751
 • 12Kasımpaşa3750
 • 13Hatayspor3750
 • 14Kayserispor3747
 • 15Giresunspor3745
 • 16Gaziantep FK3743
 • 17Çaykur Rizespor3736
 • 18Altay3734
 • 19Göztepe3728
 • 20Yeni Malatyaspor3720
Advert
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Kaynarcalı Gezgin Mustafa Tezer
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
sakarya haber