BASIN BİLDİRİSİ
Seçim işbirliği çerçevesinde Kaynarca Belediye Başkan Adayımızı Ortaklaşa belirleyeceğiz.
Kaynarca Belediye yönetimin daha etkin, şeffaf ve adil bir hale getirilmesi amacıyla 2024 yerel seçimlerine yönelik çalışmalar hızla devam ediyor. Bu bağlamda, Cumhuriyet Halk Partisi, DEVA Partisi, Gelecek Partisi, İyi Parti, Saadet Partisi ve halkımızın gönüllüleri olarak, Kaynarca ilçesinin hak ettiği yere gelmesi için işbirliği oluşturarak ortak bir aday belirleme kararı aldık.
Bu işbirliği, Kaynarca Belediyesi için vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, beş partinin yetkilileri, ilçemizin ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek bir adayın belirlenmesi konusunda işbirliği yapmış ve sonuçta ortak bir adayı kamuoyuna sunma kararı aldılar.
Kaynarca ilçesi için belirleyeceğimiz ortak aday, deneyimli, donanımlı ve ilçemizi daha yaşanabilir kılacak projeleri hayata geçirme konusunda kararlı bir isim olacaktır. Adayımız, ilçe sakinlerinin ihtiyaçlarını dikkate alacak yolsuzluktan uzak, haksızlık yapmayan ve Kaynarca'yı daha ileriye taşımak için çalışacaktır.
Bu çerçevede yerel yönetimlerin demokratik değerler, şeffaflık ve katılımcılık ilkeleri doğrultusunda yönetilmesini savunuyoruz. Kaynarca Belediye Adayımız, bu prensiplere bağlı kalarak ilçemizin ihtiyaçlarına yanıt verecek, adaleti, eşitliği ve halkın refahını ve saadetini ön planda tutacaktır.
Ortak adayımızı ve adayımızın Kaynarca için yapacağı hizmetlerle ilgili detayları en kısa sürede kamuoyuyla paylaşacağımızı belirtmek isteriz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Cumhuriyet Halk Partisi, Ersan CEYLAN
 DEVA Partisi, Ünal ÖZTURHAN
Gelecek Partisi, Özcan UYSAL
İyi Parti, Celal SAĞIR
Saadet Partisi, Mustafa TAN

Advert