Kaynarca Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Kadir Yazgan başkanlığında yapıldı. Gündemdeki iki maddenin karara bağlandığı toplantının ilk maddesinde 360 kilometre kare alanda hizmet veren Kaynarca Belediyesi'nin sağlıklı hizmet verebilmesi için bir adet ilaçlamada kullanılmak üzere araç 2 adet hizmet aracı alınması konusundaki teklif oy birliği ile kabul edildi. 

AK Parti Grubu adına konuşan Mecilis Üyesi Türkan Öner, ikinci el araç yerine sıfır araç alınmasının daha doğru olacağını ifade etti. 

FAİK AYDIN İSMİ SOKAK ADI OLARAK YAŞAYACAK

Gündemin ikinci maddesinde Kültür Sokak'ın adının Faik Aydın Sokak olarak değiştirilmesi teklifi de oy birliği ile kabul edildi. Kaynarca'da sünnetçi Faik, olarak bilinen Sağlık Memuru Faik Aydın nezaketi, yardımseverliği, kına, nişan gibi cemiyetlerde yüzük takma merasiminde yaptığı konuşmalarla sevilen saygı duyulan vefatından sonra rahmetle anılan değerli hemşehrilerimizden biridir. 

Belediye Meclis Toplantısı'na MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun ve Yeniden Refah Partisi Kaynarca İlçe Başkanı Şener Çetin de katıldı. 

Advert