GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2022 08:08

Dünya 1’incisi hatiplerden Kur’an- Kerim ziyafeti

Kaynarca Müftülüğü Merkez Yatılı Erkek, Yatılı Kız Kur’an Kursu ve Büyükyanık Yatılı Kız Kur’an Kursu’nda hafızlığını tamamlayan 23 öğrencinin ‘Hafızlık İcazet Merasimi’ 6 Ekim 2022 Perşembe bugün saat 15.30’da Kaynarca Belediyesi Kültür Merkezi Düğün Salonu’nda yapılacak. 

Dünya 1’incisi hatiplerden Kur’an- Kerim ziyafeti

PROGRAMA DAVETLİSİNİZ

Kaynarca Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli ve İlçe Müftüsü Süleyman Demiryürek’ün tüm hemşehrilerimizi davet ettiği merasim mehter gösterisi ile başlayacak. 

 

KUR’AN- KERİM TİLAVETİ

Saat 16.15’de Adapazarı Yeni Camii Müezzin Kayyımı İsmail Samastı’nın Kur’an-ı Kerim tilavetinden sonra Hafızlık Daire Başkanı İbrahim Yılmaz, Emirgan Hamid-i Evvel Camii İmam Hatibi 2013 Dünya birincisi Alpcan Çelik ve Kadıköy Modern Camii İmam Hatibi 2017 Dünya birincisi Habip Deveci, Adapazarı Orhan Camii Müezzin Kayyımı Adem Saruhan Kur’an-ı Kerim tilavetinin yer alacağı program akışı hafız hocaların Kur’an- Kerim tilavetleri ile devam edecek. 

 

Şeyhü’l Kurra Nurullah Dindar’ın duasından sonra hediyeler verilecek, programda konuklara çeşitli ikramlarda bulunulacak. - SEDAT BALTA

AdminAdmin